در تعطیلات نوروز؛
خدمات بهداشتی و درمانی در پنج نقطه شهرستان گناوه ارایه می‌شود

8 فروردين 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در ایام نوروز، خدمات بهداشتی و درمانی در پنج نقطه شهرستان گناوه ارایه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ دکتر علی زکی زاده ضمن تبریک نوروز و سال جدید، اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برای ارایه خدمات به مردم شریف شهرستان و مهمانان نوروزی در روزهای تعطیل نوروز در پنج نقطه از شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی ارایه می‌دهد.
وی افزود: مرکز خدمات جامع سلامت سیدالشهدا (ع) واقع در شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مرکز بهداشتی درمانی بخش ریگ، مرکز بهداشتی و درمانی روستایی مال خلیفه، مرکز بهداشتی روستای شول و کانکس اورژانس ۱۱۵ مستقر در ساحل در روزهای تعطیل نوروز به‌صورت شیفت‌های منظم به مردم و مهمانان عزیز خدمات ارایه می‌دهند.
تاکنون به بیش از دو هزار و ۹۰۰ نفر در شهرستان گناوه خدمات بهداشتی و درمانی ارایه شده است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا روز پنجم فرودین به بیش از دو هزار و ۹۰۰ نفر خدمات بهداشتی و درمانی مختلف ارائه‌شده است.
وی افزود: تعداد مراجعین به پزشک عمومی در مراکز مشخص‌شده تعداد هزار و ۲۶۱ نفر، مراجعین به دندان‌پزشک تعداد ۱۶۲ نفر، مراجعین به آزمایشگاه تعداد ۴۱۸ نفر، مراجعین به رادیولوژی تعداد ۵۰ نفر، تزریقات و پانسمان و واکسیناسیون تعداد ۶۷۰ نفر و تعداد مراجعین و عملیات اورژانس ۱۱۵ شهرستان نیز تعداد ۳۷۲ نفر که در کل به تعداد دو هزار و ۹۳۳ نفر خدمات ارائه‌شده است.
وی ادامه داد: سه داروخانه نیز در تعطیلات نوروز به‌صورت شبانه‌روزی مشغول ارایه خدمات هستند.
دکتر زکی زاده تصریح کرد: در ادامه تعطیلات نیز کارکنان این شبکه تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی باکیفیت به مردم و مهمان نوروزی انجام خواهند داد.
انتهای پیام/ م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تبریک     نوروز     دکتر.علی.زکی‌زاده     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >