تقدیر فرماندار دیّر از تلاش‌های شبکه بهداشت و درمان در ایام نوروز

15 فروردين 1396
فرماندار شهرستان دیّر گفت: در ایام نوروز برای تأمین و حفظ سلامت مسافران نوروزی و شهروندان تلاش‌های خوبی توسط مجموعه شبکه بهداشت و درمان دیّر صورت گرفته است که شایسته تقدیر و تشکر است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر؛ حمزه اعتماد در بازدید سرزده از رستوران‌های شهرستان دیّر به همراه مسئولان بهداشت و درمان ابن شهرستان اظهار کرد: تأمین سلامت و امنیت غذایی جامعه از مقوله‌های مهم فعالیت‌های دولت است و با واحدهای متخلفی که سلامت مردم و امنیت مواد غذایی آنان را به مخاطره اندازند، برخورد قانونی می‌شود.
وی بابیان اینکه سلامت مردم بسیار مهم و جای سازش نیست، اضافه کرد: تأمین و حفظ سلامت مردم باید جدی گرفته شود و نباید سلامت مردم را فدای دوستی و رفاقت کنیم.
فرماندار دیّر با قدردانی از تلاش مسئولان بهداشت و درمان این شهرستان گفت: حذف کامل جوش‌شیرین از نانوایی‌ها با تلاش شبکه بهداشت شهرستان جای قدردانی دارد و بر بازرسی از رستوران‌ها، نانوایی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در طول سال تأکید کرد.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: طرح سلامت نوروزی در این شهرستان با تشکیل شش تیم از 8 صبح تا 10 شب فعال بوده و بر مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی نظارت داشته است.
زهرا دریانورد ادامه داد: در طی تعطیلات نوروز بیش از دو هزار و سیصد بازدید از صنوف و اماکن عمومی مشمول طرح صورت گرفته است که یک واحد از آن‌ها پس از طی مراحل قانونی و تشکیل پرونده قضایی به دلیل تخلفات بهداشتی مهروموم شد.
وی گفت: شهروندان می‌توانند گزارش‌های مربوط به تخلفات بهداشتی صنوف را به همکاران ما مستقر در مراکز خدمات جامع سلامت اطلاع دهند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر افزود: طرح سلامت نوروزی هرساله از ابتدای اسفندماه آغاز و تا 15 فروردین‌ماه سال بعد به مدت 45 روز ادامه دارد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نوروز96     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     فرماندار     حمزه.اعتماد     تقدیر    
معاون.بهداشتی     زهرا.دریانورد     بسیج.سلامت        

تاریخ بروز رسانی:   15 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >