در تعطیلات نوروز؛
خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان عسلویه گسترش یافت

16 فروردين 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: در ایام نوروز، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان عسلویه به‌طور شبانه‌روزی فعال بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ جاسم زارعی اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در طول ایام تعطیلات به‌صورت شبانه‌روزی نسبت به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی فعال بود.
وی افزود: علاوه بر مراکز خدمات جامع سلامت شهری نخل تقی، مراکز خدمات جامع سلامت روستایی بیدخون و اخند که در روزهای غیر تعطیل از ۲۶ اسفند تا ۱۳ فرودین فعال بودند، مرکز خدمات جامع سلامت شهری عسلویه و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی چاه مبارک و پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ چاه مبارک و بیدخون و همچنین کمپ نوروزی اورژانس شهری عسلویه و تیم بسیج سلامت نوروزی در تعطیلات نوروز هم به‌صورت شیفت‌های منظم و شبانه‌روزی به مردم و مهمانان عزیز خدمات ویژه ارائه کردند.
زارعی بیان کرد: ازجمله فعالیت‌های انجام‌شده در این ایام می‌توان به هزار و ۴۰۶ نفر مراجعه به پزشک عمومی در مراکز مشخص‌شده، مراجعین به دندان‌پزشک تعداد ۴۸ نفر، مراجعین به آزمایشگاه تعداد ۳۷۰ نفر، تعداد مادران باردار مراقبت شده ۳۱۲ نفر، تعداد کودکان مراقبت شده ۴۳۷ نفر، تزریقات و پانسمان و واکسیناسیون تعداد هزار و ۱۴ نفر و تعداد مراجعین حوادث ترافیکی اورژانس ۱۱۵ شهرستان هفت نفر و کل مأموریت اورژانس ۱۱۵ شهرستان تعداد ۷۱ نفر اشاره کرد.
وی ادامه داد: بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی هزار و ۷۲ مورد، بازدید از اماکن عمومی ۲۱۴ مورد، نمونه‌برداری آب و مواد غذایی ۵۸ مورد و رسیدگی به شکایات سامانه ۱۹۰ مردمی ۴۹ مورد بوده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: دو داروخانه نیز در تعطیلات نوروز به‌صورت شبانه‌روزی مشغول ارائه خدمات بودند.
زارعی تصریح کرد: در تعطیلات نوروز کارکنان این شبکه تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی باکیفیت به مردم و مهمان نوروزی انجام داده و به همین منظور تیم مدیریتی شبکه بر عملکرد همه مراکز و پایگاه‌های اورژانس به‌طور مستمر نظارت داشته است.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نوروز96     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه     جاسم.زارعی     بسیج.سلامت        

تاریخ بروز رسانی:   16 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >