معاون شبکه بهداشت و درمان دیر عنوان کرد:
نشاط و امید لازمه زندگی سالم

16 فروردين 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: زندگی توأم بانشاط و امید از شاخصه‌های سلامت روان است.

زهرا دریانورد در نشست هماهنگی هفته سلامت با اشاره به شعار این هفته در سال 96 گفت: هفته سلامت امسال با شعار "زندگی سالم بانشاط و امید" از یکم تا هفتم اردیبهشت‌ماه، در شهرستان دیّر همزمان با سراسر كشور برگزار خواهد شد.
وی گفت: فرهنگ‌سازي و اطلاع‌رسانی در راستاي ارتقاي سلامت و تأکید بر اصلاح روش‌هاي زندگی براي تأمین سلامت روانی مردم از اهداف هفته سلامت است.
وی با تأکید بر مشارکت مردم و همراهی مجموعه نهادهای حاکمیتی و اجرایی گفت: هفته سلامت فرصت مغتنمی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی‌ها، دستاوردها و انتظارات موجود برای پاسخ‌گویی منطقی و شایسته به مردم، بازتوانی مضاعف و در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با سایر دستگاه‌های مسئول در مسیر تحقق سلامت گام برداشت.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در بخشی دیگر از سخنان خود با تقدیر از زحمات کارکنان حوزه سلامت اظهار داشت: در سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در حوزه سلامت شهرستان دیّر اتفاق افتاد که مرهون تلاش‌ها و فعالیت‌ها شبانه‌روزی مجموعه کارکنان این شبکه بهداشت و درمان است.
دریانورد ابراز امیدواری کرد: در سال جدید همچون سال‌های گذشته با تلاش و فعالیت مضاعف مجموعه شبکه بهداشت و درمان ضمن ارایه خدمات مطلوب شاهد رضایتمندی مردم از حوزه سلامت باشیم.
سممبر پورات دبیر هفته سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز در این نشست گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر برنامه‌های متنوعی در راستای شعار امسال روز جهانی بهداشت در نظر گرفته است.
وی بابیان اینکه آموزش و اطلاع‌رسانی در زمینه سلامت روان از رویکردهای مهم هفته سلامت در سال 96 خواهد بود خاطرنشان کرد: برای تبیین جایگاه سلامت روان در جامعه برنامه‌های مختلفی با محور آموزش همگاني سلامت روان برگزار مي‌شود.
 پورات در خصوص نام‌گذاری و عناوین روزهای این هفته گفت: شعار اولین روز از هفته سلامت به نام تحرک بدنی، تفریحات سالم، فعالیت گروهی انتخاب‌شده است.
وی شعار روز دوم هفته سلامت را غذای سالم، جامعه سالم اعلام و تصریح کرد: سفیران سلامت، نهادهای اجتماعی شعار روز سوم هفته سلامت اعلام‌شده است.
این مقام مسئول در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر شعار روز چهارم هفته سلامت را طرح تحول سلامت، ارتقا کیفیت زندگی عنوان کرد و ابراز داشت: سلامت روان، نیاز همه و همیشه شعار روز پنجم است.
وی ادامه داد: شعار روز ششم هفته سلامت هنر و رسانه، سواد سلامت است و شعار آخرین روز از هفته سلامت نهاد خانواده و مسئولیت اجتماعی نام‌گذاری شده است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
فرهنگ.سلامت     معاون.بهداشتی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     زهرا.دریانورد     زندگی.سالم    

تاریخ بروز رسانی:   16 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >