قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دعوت به اعتکاف شرکت در برنامه بزرگ الهی است

23 فروردين 1396
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دعوت به اعتکاف شرکت در برنامه بزرگ الهی است و این دعوت توفیق کمی نیست.

دکتر حیدر عزیز نژاد در آیین افتتاحیه اعتکاف دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مسجد نبی اکرم (ص) پردیس دانشگاه افزود: رابطه انسان باخدا باارزش‌ترین رابطه‌ای است که در عالم خلقت وجود دارد و در اعتکاف این رابطه به اوج می‌رسد.
 وی با تبریک میلاد امام علی و روز پدر از مجموعه فرهنگی دانشگاه، نهاد مقام معظم رهبری و دست‌اندرکاران برنامه دانشجویی اعتکاف تشکر کرد و گفت: توفیق حضور در اعتکاف و ارتباط انسان باخدا بالاترین نعمت است و خدا را به خاطر این‌همه نعمت که در اختیار ما قرار داده باید شکر کنیم.
 قائم‌مقام رییس دانشگاه بابیان اینکه ما هر چه داریم از خداست خطاب به دانشجویان گفت: شما دعوت شدید که به عظمت خدا فکر کنید و خود را پاک‌کنید و این فرصت بزرگی است که باید قدر و منزلت آن را بدانید.
 وی افزود: شما در این سه روز با زحمتی که می‌کشید به یک گنج بزرگ دست خواهید یافت و ما از شما می‌خواهیم که در این ایام به همه گرفتاران و بیماران به‌ویژه به مسئولان برای ارایه خدمات بیشتر به مردم دعا کنید.
 دکتر عزیز نژاد با اشاره به اینکه شرکت در اعتکاف در دفتر الهی ثبت‌شده است به معتکفین گفت: شما با تهذیب نفس و بالا بردن ایمان و تقویت علمی، جزو برجستگان جامعه محسوب می‌شوید که در آینده مسئولیت‌های مهم کشور را در دست خواهید گرفت.
 وی خاطرنشان کرد: عمر ما خیلی کوتاه است و توفیق ما در این جهان به تعبیر آیات و روایات به‌اندازه یک چاشتگاه یا یک نیمروز است و باید به فکر جهان ابدی باشیم و برای دنیای آخرت توشه برگیریم.
دکتر عزیز نژاد با تأکید بر اینکه وظیفه ما تربیت نیروی انسانی کارآمد و باتقواست افزود: اگر جامعه ما روزبه‌روز خدایی‌تر و ایمانی‌تر شود میزان کیفیت ارایه خدمات ما نیز روزبه‌روز بهتر خواهد شد و آرزو می‌کنیم جامعه ما با کسب چنین معنویت‌هایی به رشد و پیشرفت و شکوفایی برسد
 برنامه اعتکاف دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور ۱۳۰ نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه از ۲۲ تا ۲۴ فروردین در مساجد حضرت فاطمه زهرا (س) و نبی اکرم (ص) در حال برگزاری است.
 انتهای پیام/س.ر  2050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاحیه     اعتکاف.دانشجویی     دکتر.عزیزنژاد     پردیس    

تاریخ بروز رسانی:   23 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >