رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
با تهدیدکنندگان سلامت مردم مسامحه نمی‌کنیم

23 فروردين 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: توجه جدی به اصل پیشگیری سرلوحه تصمیمات و اولویت‌ها در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان است و هیچ‌گونه مسامحه‌ای با تهدیدکنندگان سلامت مردم نخواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، دکتر اصغر بحرانی در دیدار با رییس اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان به مساله استفاده نابجا از کودهای مرغی اشاره کرد و گفت: در مساله استفاده برخی افراد از کود مرغی در مزارع، اگر خدای‌ناکرده شخص یا اشخاصی به بیماری سالک دچار می‌شدند افکار عمومی مجموعه بهداشت و درمان و دیگر نهادهای مرتبط با سلامت مردم را به‌شدت زیر سؤال می‌برد.
وی تصریح کرد: اما با حمایت قاطع فرماندار و باوجود اعتراض استفاده‌کنندگان با متخلفان برخورد قانونی صورت گرفت و بحمدالله مساله حل‌وفصل شد و هم‌اکنون شاهد رضایتمندی مردم در این زمینه هستیم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی افزود: توجه جدی به اصل پیشگیری سرلوحه تصمیمات و اولویت‌های ما در مجموعه بهداشت و درمان است وی گفت: عدم برخورد و پیشگیری از برخی موارد ممکن است موجب بروز حوادثی شود که با اندکی توجه و رعایت مسایل پیشگیرانه به‌راحتی می‌توان از وقوع آن‌ها جلوگیری نمود.
وی همچنین ضمن اشاره به لزوم جانمایی صحیح و کارشناسی شده برخی از اصناف گفت: عدم جانمایی مناسب برخی از اصناف موجب ایجاد مزاحمت و برهم خوردن آرامش مردم گردیده است که لازم است تذکرات لازم در این زمینه داده‌شده و در صورت نیاز برخورد قانونی صورت پذیرد.
وی همچنین بر ساماندهی کیفیت خدمات رستوران‌ها و نانوایی‌ها تأکید کرد.
رییس اداره صنعت معدن و تجارت نیز در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از زحمات مجموعه بهداشت و درمان شهرستان در حل مشکلات بهداشتی و مرتبط با سلامت مردم گفت: مساله سلامت مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و ارتقای آن همکاری همه دستگاه‌های ذیربط را می‌طلبد.
داریوش رزمی عنوان کرد: برای درمان برخی بیماری‌ها مبالغ بسیار هنگفتی هزینه می‌شود درحالی‌که با هزینه بسیار کمتر می‌توان از بروز آن پیشگیری کرد.
وی گفت: بازرسی‌ها می‌بایست هدفمند باشند و تمام تلاش ما بر تخصصی کردن بازدیدهای مرتبط با سلامت مردم است.
گفتنی است در این دیدار مقرر شد دریکی از روزهای هفته سلامت، مانور مشترک بازرسان شبکه بهداشت و درمان، صنعت معدن و تجارت و شبکه دامپزشکی در جهت آشنایی بیشتر مردم با عملکرد این بازرسان برگزار شود.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دیدار     دکتر.اصغر.بحرانی     داریوش.رزمی     شبکه.بهداشت‌درمان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   23 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >