اولین نشست تشکل‌های فرهنگی دانشگاه در سال ۹۶ برگزار شد

23 فروردين 1396
اولین نشست نمایندگان تشکل‌ها و واحدهای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال 96 با حضور معاون دانشجویی فرهنگی برگزار شد.

 معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در این نشست گفت: فعالیت‌های گسترده‌ای در بخش‌های فرهنگی دانشگاه صورت می‌گیرد و این معاونت وظیفه پشتیبانی و حمایت از این برنامه‌ها را بر عهده دارد.
 مهندس محمدمهدی محمدی با اشاره به اینکه حمایت‌ها و هماهنگی‌ها در برنامه‌های فرهنگی باید بیشتر شود افزود: باید از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تشکل‌های مختلف فرهنگی در جهت هم‌افزایی و کیفیت‌بخشی به برنامه‌های فرهنگی استفاده کنیم.
 وی اظهار داشت: در دانشکده‌ها و معاونت‌ها ضرورت وجود مدیر فرهنگی احساس می‌شود و باید هماهنگی‌های لازم در این زمینه صورت بگیرد.
 دبیر شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با تبریک اعیاد ماه رجب از مسئولان تشکل‌های فرهنگی به خاطر اجرای برنامه‌های مفید فرهنگی در سال ۹۵ تشکر کرد و گفت: در برنامه‌های فرهنگی سه رکن اخلاص، خودسازی و تخصص باید مدنظر قرار گیرد.
 حجت‌الاسلام مجتبی احمدی افزود: دبیرخانه شورای فرهنگی در سال ۹۳ به دستور رییس دانشگاه برای سامان دادن به برنامه‌های فرهنگی و تدوین برنامه سالانه تشکیل شد که در این دبیرخانه با بحث‌های تخصصی که صورت می‌گیرد، کیفیت و اثربخشی برنامه‌ها موردبررسی قرار می‌گیرد، از کارهای موازی در برنامه‌های فرهنگی جلوگیری می‌شود و بودجه سالانه فرهنگی به تصویب می‌رسد.
وی بابیان اینکه بالا بردن سطح کیفی برنامه‌های فرهنگی و تولید فکر فرهنگی به‌ویژه در بخش دانشجویی باید مدنظر قرار گیرد گفت: کیفیت برنامه‌ها و اثربخشی آن‌ها باید به بالاترین میزان برسد هرچند که ازنظر کمی تعداد برنامه‌ها زیاد نباشد.
 وی به موضوع عفاف و حجاب در دانشگاه نیز اشاره کرد و افزود: باکمال تأسف مسئله حجاب و عفاف در دانشگاه رهاشده و هیچ فعالیتی در این زمینه صورت نمی‌گیرد و نیاز است یک کانون دانشجویی با این عنوان در دانشگاه تشکیل شود.
 وی خاطرنشان کرد: تشویق نیروهایی که در زمینه فرهنگی فعالیت می‌کنند باید در دستور کار مسئولان و مدیران معاونت دانشجویی فرهنگی قرار گیرد.
در این نشست مسئولان واحدهای فرهنگی دانشگاه هر یک به نقطه نظرات خود پیرامون برنامه‌های فرهنگی و همچنین شیوه اجرای برنامه‌ها در سال ۹۶ پرداختند.
 امور ایثارگران، امور بانوان، ستاد اقامه نماز، پایگاه مقامت اداری جابر بن حیان و هیأت امنای مساجد دانشگاه ازجمله تشکل‌هایی بودند که در این نشست حضور داشتند.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     معاون.دانشجویی‌فرهنگی     تشکل‌های.دانشجویی     مهندس.محمدمهدی.محمدی     حجت‌الاسلام.مجتبی.احمدی    

تاریخ بروز رسانی:   23 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >