رییس بیمارستان کنگان خبر داد:
ام.آر.آی کنگان موجب رضایتمندی مردم شده است/ بیش از 7 هزار تصویربرداری از ابتدای راه‌اندازی

27 فروردين 1396
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: ارائه خدمات ام.آر.آی کنگان موجب رضایتمندی مردم شده است.

دکتر حسن حیدری اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت ازجمله راهکارهای بسیار مؤثر در حوزه درمان و سلامت جامعه بوده است که آثار آن در جامعه و برای مردم ملموس است.
وی اضافه کرد: تجهیزات پزشکی مانند ام.‌آر.آی ازجمله امکاناتی است که در خصوص طرح تحول نظام سلامت در خردادماه سال ۹۵ به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اضافه‌شده است، این امکانات و تجهیزات باعث ارائه خدمات بهتر، ارزان‌تر، کاهش پرداختی از جیب مراجعین و نهایتاً ایجاد رضایتمندی مردم بوده است.
دکتر حیدری اظهار داشت: یکی از بیمارستان‌هایی که در طرح تحول نظام سلامت شرکت کرده و نقش فوق‌العاده‌ای در پیشرفت طرح در جنوب استان بوشهر داشته است، بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان است که اطلاعات آماری نیز مؤید همین موضوع است.
رییس بیمارستان امام خمینی کنگان (ره) تصریح کرد: طرح تحول نظام سلامت و در راستای آن تزریق امکانات به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، موجب افزایش ماندگاری و رضایتمندی پزشکان شده است و نتیجه آن بهبود وضعیت درمانی و سلامت جامعه است که ما امروز شاهد آن هستیم.
بیش از 7 هزار تصویربرداری از ابتدای راه‌اندازی ام ار آی کنگان انجام‌شده است
دکتر حیدری گفت: از ابتدای راه‌اندازی ام آر آی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در اواسط خردادماه تا پایان سال ۱۳۹۵، بیش از ۷ هزار تصویربرداری (ام ار آی) انجام‌شده است.
وی تصریح کرد: ام.‌آر.آی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، مناطق و شهرستان‌های اطراف در جنوب استان بوشهر و حتی بخشی از شهرستان‌های استان‌های فارس و هرمزگان را نیز پوشش می‌دهد.
انتهای پیام/ م.ص 4020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شهرستان.کنگان     بیمارستان     امام.خمینی     دکتر.حیدری     MRI     ام.آر.آی    
   

تاریخ بروز رسانی:   27 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >