اجرای گشت مشترک نظارت بر واحدهای خبازی شهرستان دشتی

28 فروردين 1396
گشت مشترک نظارت بر واحدهای خبازی شهرستان دشتی به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گشت مشترک نظارت بر واحدهای خبازی این شهرستان با مشارکت شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف، اداره غله و خدمات بازرگانی و اداره صنعت معدن و تجارت انجام شد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در این زمینه گفت: در این بازدیدها موارد بهداشتی و ایمنی همچون استفاده از کلاه و روپوش، نصب توری پنجره‌ها، نظافت سرویس‌های بهداشتی، شارژ و نصب کپسول آتش‌نشانی، نصب جعبه کمک‌های اولیه و تأمین وسایل لازم، اخذ کارت معاینه پزشکی توسط کلیه شاغلین و وضعیت دیوار، سقف و کف محل خبازی ها مورد بازرسی و دقت نظر قرار گرفت.
مهندس علی باغبانی افزود: علاوه بر بررسی‌های فوق، مواردی همچون گران‌فروشی، کم‌فروشی، کیفیت نان، فروش غیرقانونی آرد و استفاده از مواد غیرمجاز مورد کنترل و ارزیابی قرار گرفت.
وی یادآور شد: با توجه به نقش اساسی نان در سبد غذایی خانوارها، بهره‌مندی از نان باکیفیت و مرغوب از ابتدایی‌ترین حقوق شهروندی است و با متصدیان متخلف خبازی ها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
پلمپ یک باب آرایشگاه زنانه متخلف در شهر خورموج
 کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی همچنین از پلمپ یک باب آرایشگاه زنانه در شهر خورموج خبر داد و گفت: این واحد آرایشگاه به علت عدم رعایت موازن قانونی و مقررات بهداشتی و پس از ارائه آموزش‌ها و توصیه‌های بهداشتی و دریافت اخطاریه‌های شفاهی و کتبی، توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای تا اطلاع ثانوی تعطیل و پلمپ گردید.

انتهای پیام/ م.آ 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی     بهداشت.محیط     نظارت     بازرسی     مهندس.باغبانی    
پلمپ     خورموج        

تاریخ بروز رسانی:   28 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >