در هفته سلامت؛
پنج پروژه عمرانی بخش سلامت کنگان به بهره‌برداری می‌رسد

30 فروردين 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: در هفته سلامت امسال پنج پروژه عمرانی بخش سلامت کنگان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس محمد بازیاری اظهار داشت: شعار امسال هفته سلامت «زندگی سالم بانشاط و امید» نام‌گذاری شده است و در همین راستا برنامه‌های متنوعی در طول این هفته در سطح شهرستان داریم.
وی از افتتاح پنج پروژه عمرانی در شهرستان کنگان در هفته سلامت خبر داد و بیان کرد: افتتاح و بهره‌برداری ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی سیراف ازجمله این طرح‌ها است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری واحد دندانپزشکی سیراف افزود: افتتاح و بهره‌برداری پایگاه سلامت گوده و افتتاح و بهره‌برداری واحد دندانپزشکی بنک از دیگر پروژه‌ها است.
وی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری کلینیک آموزشی پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان کنگان خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی و افتتاح این پروژه‌ها، سهولت در دسترسی روستاییان و مردم به خدمات نوین سلامت محقق می‌شود.
مهندس بازیاری از برگزاری همایش غذای سالم ایرانی، همایش بزرگ سفیران سلامت دانش‌آموزی خبر داد و گفت: بازدید و افتتاح پروژه‌های بهداشتی درمانی، پیاده‌روی خانوادگی با همکاری سپاه پاسداران و ادارات شهرستان، برپایی ایستگاه نقاشی و کاردستی، برگزاری کلاس‌های آموزشی در خصوص سلامت روان و تغذیه ازجمله برنامه‌های این هفته است.
وی ادامه داد: دیدار با جانبازان و خانواده‌های شهدا، بازدید از آسایشگاه معلولین، برپایی چادرها و ایستگاه‌های سلامت باهدف آموزش مردم و برپایی صبحانه سالم در مدارس و توزیع پکیج تغذیه‌ای سالم و بسته‌های آموزشی بین دانش‌آموزان بخشی از برنامه‌های متنوع هفته سلامت است که در طول هفته اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/ م.س 307
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان     مهندس.بازیاری     هفته.سلامت     افتتاح     بهره‌برداری    

تاریخ بروز رسانی:   30 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >