معاون شبکه بهداشت و درمان دیّر:
فعالیت ورزشی امید به زندگی را افزایش می‌دهد

4 ارديبهشت 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: فعالیت‌های ورزشی منظم باعث تقویت و تضمین سلامتی و افزایش امید به زندگی می‌شود

زهرا دریانورد در حاشیه مراسم پیاده‌روی کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: پیاده‌روی یکی از بهترین و ساده‌ترین ورزش‌ها و از امن‌ترین فرم‌های شناخته‌شده ورزش در این دوره است که همه افراد جامعه قادر به انجام و اجرای آن هستند.
وی بابیان اینکه حفظ تندرستی و رهایی از رنج و بیماری یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که همواره در طول تاریخ، بشر را به مطالعه و تلاش واداشته است، افزود: انجام فعالیت‌های ورزشی و تحرک کافی باعث حفظ سلامتی و افزایش امید به زندگی می‌شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با تأکید بر انجام پیاده‌روی توسط سالمندان اظهار کرد: پیاده‌روی یکی از ورزش‌های مناسب دوران سالمندی و نقش مؤثری در سلامت این گروه سنی از جامعه دارد که باعث شادابی و نشاط افراد شده سلامت جسم و روان آن‌ها را در پی دارد.
وی افزود: انجام ۳ بار پیاده‌روی در طول هفته و هر بار ۳۰ دقیقه به‌صورت چشمگیری می‌تواند سلامت سیستم قلبی ریوی را تأمین نماید.
دریانورد یادآور شد: انجام پیاده‌روی باعث پیشگیری از دیابت نوع 2 شده و برای قلب، مغز و استخوان مفید بوده سلامت عمومی و عملکرد فیزیکی بدن را بهبود می‌بخشد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیاده‌روی.کارکنان     زهرا.دریانورد     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >