زنگ سلامت در مدرسه حسین نژاد شهر بوشهر به صدا درآمد

6 ارديبهشت 1396
زنگ سلامت به مناسبت هفته سلامت در دبستان پسرانه حسین نژاد شهرستان بوشهر با حضور مسئولین اداره آموزش‌وپرورش و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، با توجه به فرارسیدن هفته سلامت (1 تا 7 اردیبهشت‌ماه) با شعار " زندگی سالم و بانشاط و امید " و به‌منظور آشنایی دانش آموزان با اهداف آموزشی این هفته، مراسم افتتاحیه هفته سلامت در دبستان پسرانه حسین نژاد شهرستان بوشهر با حضور مسئولین اداره آموزش‌وپرورش و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برگزار شد.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این مراسم گفت: با توجه به شعار هفته سلامت خوردن صبحانه سالم توسط دانش آموزان و تأثیر آن بر رشد و سلامت آن‌ها اهمیت فراوان دارد.
مهندس حمید حبیبی نیا تأکید کرد: دانش آموزان می‌بایست که به مقوله سلامت و خودمراقبتی اهمیت ویژه قائل شده و در جهت ارتقای سلامت خود تلاش نمایند.
وی تغییرات به وجود آمده در سبک زندگی کنونی مانند آپارتمان‌نشینی، نشستن و ایستادن‌های طولانی‌مدت، عدم تحرک بدنی، استفاده از فست فودها و غذاهای پرکالری را زمینه‌سازی بروز بیماری‌های غیر واگیر عنوان کرد و افزود: یکی از رسالت‌های اصلی آموزش‌وپرورش، آماده کردن دانش آموزان برای مقابله با بیماری‌های غیر واگیر و دستیابی به زندگی سالم است.
با توجه به اهمیت تغذیه سالم و لزوم آشنایی دانش آموزان با انواع میان وعده‌های سالم در مدرسه، برنامه صبحانه سالم با همکاری والدین دانش آموزان و کارکنان مدرسه در سطح مدرسه برگزار و توسط مربیان آموزش‌های لازم در این خصوص داده شد.
در پایان این مراسم مسابقه نقاشی با موضوعات مرتبط با روزشمار هفته سلامت برگزار و جوایزی به برندگان اهدا شد.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     مرکز.بهداشت     شهرستان.بوشهر     زنگ.سلامت     دبستان.حسین‌نژاد     معاون.فنی    
مهندس.حبیبی‌نیا        

تاریخ بروز رسانی:   6 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >