قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
فعالیت‌های هفته سلامت باید مستمر و همیشگی باشد

9 ارديبهشت 1396
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نامگذاری یک هفته به نام هفته سلامت نمادین بوده و فعالیت‌های این هفته باید به طور مستمر و همیشگی در طول سال انجام شود.

دکتر حیدر عزیزنژاد در جمع فعالان سلامت اظهار داشت: ماه رجب، شعبان و رمضان ماه‌های پر خیر و برکتی است که انسان‌ها باید با رجوع به درونشان خودسازی انجام دهند.
وی افزود: از همکاران سراسر استان که با تلاش بی‌وقفه و همت بالا توانسته‌اند اتفاقات خوبی در حوزه سلامت رقم بزنند تقدیر کرده و می‌دانیم حجم کاری بسیار زیاد و خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهند از این‌رو فعالیت‌های آنان را قدر دانسته و از زحمات آنان تشکر می‌کنیم.
دکتر عزیزنژاد خاطرنشان کرد: به همت رییس دانشگاه، کارکنان و تصمیم‌های صحیح صورت گرفته توسط مسئولان منجر به این شده که در همه محورهای طرح تحول نظام سلامت بالاتر از میانگین کشوری عمل کردیم.
وی افزود: در هفته سلامت برنامه‌های متعددی در سراسر استان برگزار شده که فراگیر و مردمی بوده و خدماتی به شهروندان و هم استانی‌های عزیز ارائه کرده است.
قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در هر شهرستان بیش از ۳۰ برنامه به این مناسبت انجام شده که مصاحبه مسئولین، پیاده‌روی، ایستگاه‌های سلامت، جشن بادبادک‌ها و نقاشی از جمله مواردی است که به ارتقا فرهنگ سلامت جامعه کمک می‌کند.
دکتر عزیزنژاد با اشاره به اینکه اجرای برنامه‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی در حوزه سلامت از هزینه‌های سرسام‌آور درمان در سال‌های آینده پیشگیری می‌کند تصریح کرد: بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال ارزش پروژه‌های قابل افتتاح در هفته سلامت است که در سفر مسئولین کشوری به استان به بهره‌برداری خواهند رسید.
وی گفت: همچنین 300 میلیارد ریال نیز آغاز عملیات اجرایی در استان خواهیم داشت که نشان دهنده نوسازی نوگان سلامت است.
این جشن به همت ستاد هماهنگی هفته سلامت و با حضور کارکنان و مسئولین دانشگاه در سالن شهید بیهشتی برگزار شد.
در بازدیدی که تیم وزارتی دفتر سلامت جمعیت ،خانواده و مدارس ازروند اجرای  برنامه های تحول نظام سلامت استان بوشهر داشتند از عملکرد پرسنل پایگاه سلامت تنگک در ارائه خدمات وثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه بهداشت(سیب) تقدیر کتبی بعمل آمد .
جناب آقای دکتر محمداسماعیل مطلق مدیرکل وزارتی دفتر سلامت جمعیت ،خانواده ومدارس ، نامبردگان به شرح ذیل را مورد تقدیر وتشکر قرار دادند.
دکتر عفت یزدان پناهی، لاله دشتیانه، زینب بچاچری نژاد، محدثه احسان بخش، زینب عباسی، زهره نکوزاد، مطهره درویشی.
در بخش دیگر این مراسم نیز از داوطلبین سلامت استان با اهدا لوح تقدیر قدر دانی به عمل آمد، اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:
خدیجه محمدی  مربی داوطلبین سلامت شهرستان گناوه
زهرا کهن پور داوطلب سلامت شهرستان گناوه
اسما عاشوری مربی داوطلبین سلامت شهرستان دشتی
شوکت کاووسی مربی داوطلبین سلامت شهرستان دشتی
آسیه بشاری مسئول برنامه داوطلبین سلامت ستاد شهرستان دشتی
انتهای پیام/ م.ف1026 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     جشن     دکتر.عزیزنژاد        

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >