یک دستگاه آمبولانس ویژه به مناطق صعب‌العبور بخش ارم اختصاص یافت

10 ارديبهشت 1396
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات جهانی و پیشرفته به ناوگان اورژانس بین جاده‌ای بخش ارم تخصیص یافت.

تحقق وعده‌های رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
بخشدار بخش ارم در خصوص واگذاری این آمبولانس گفت: در سفری که سال گذشته، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و همچنین مسئولان استانی و شهرستانی از مناطق محروم و صعب‌العبور بخش ارم داشتند، بر خدمت‌رسانی و توسعه زیرساخت‌ها در حوزه بهداشت و درمان در بخش ارم تأکید داشتند.
محمدمهدی مشایخی افزود: از اینکه یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات پیشرفته و به‌روز کشور به بخش ارم تعلق‌گرفته بسیار خرسندیم و از توجه ویژه‌ای که مسئولان استانی و شهرستانی به این بخش داشته‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.
وی همچنین گفت: در بخش ارم، مناطق محروم و صعب‌العبور وجود دارد که بیماران مراقبت ویژه باید با آمبولانسی که تجهیزات موردنیاز را دارا باشد، به مراکز درمانی اعزام شوند.
مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان در خصوص این دستگاه آمبولانس گفت: این دستگاه آمبولانس از نوع مدل بنز می‌باشد که به دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی)، دسی شوک اتوماتیک (دستگاه احیا قلبی و ریوی)، دستگاه مانیتورینگ، دستگاه تشخیص نبض و ضربان قلب تجهیز و تمام تجهیزات مراقبت‌های ویژه (ICU) را دارا می‌باشد.

انتهای پیام/ س.غ 3030


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 


کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     بخش.ارم     آمبولانس     اورژانس    

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >