راه‌اندازی آزمایش‌های قبل از ازدواج، آزمایش‌های هورمونی و عفونی در شهرستان عسلویه

13 ارديبهشت 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: در راستای طرح تحول نظام سلامت و لزوم دسترسی آسان مردم به خدمات پزشکی ازجمله خدمات آزمایشگاهی باکیفیت و ارزان، آزمایشگاه‌های مراکز خدمات جامع سلامت شهری عسلویه و روستایی چاه مبارک به دستگاه‌های مدرن و استاندارد تجهیز شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، جاسم زارعی در این مراسم گفت: زوجین می‌توانند جهت انجام آزمایش‌های ازدواجی می‌توانند در ایام زوج به این مراکز مراجعه نمایند، و آزمایش‌های هورمونی و عفونی را در شهرستان انجام دهند.
رونمایی از دستگاه‌های آزمایشگاهی سل کانتر، الایزا ریدر و الایزا واشر در عسلویه
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراسم رونمایی از دستگاه‌های آزمایشگاهی سل کانتر، الایزا ریدر و الایزا واشر به ارزش 750 میلیون ریال خریداری‌شده توسط شبکه بهداشت شهرستان در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهری عسلویه برگزار شد.
زارعی افزود: با حضور بخشدار چاه مبارک، شورای اسلامی و دهیار چاه مبارک از دستگاه‌های اتوآنالایزر و الایزا ریدر خریداری‌شده به ارزش 700 میلیون ریال توسط خیر سلامت و الایزا واشر به ارزش 150 میلیون ریال خریداری‌شده توسط شبکه بهداشت، نیز رونمایی شد.
وی تصریح کرد: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهری عسلویه با راه‌اندازی دستگاه الایزا، آزمایش‌های تیروئید، HIV ایدز و هپاتیت B و C به‌صورت کامل انجام می‌گیرد.
جاسم زارعی افزود: با توجه به حجم بالای مراجعین به آزمایشگاه و لزوم تکریم بیشتر ارباب‌رجوع و رعایت صرفه‌جویی در وقت مردم، آزمایش‌های قند و چربی، تست‌های کبدی، کارکرد کلیه و برخی از آزمایش‌های دیگر را با دقت و صحت بیشتر انجام می‌شود.
وی در پایان از مساعدت و زحمات نماینده خیرین سلامت بخش چاه مبارک تقدیر نموده و لوح تقدیری به‌رسم یادبود به وی اهدا کرد.انتهای پیام/ ع.م 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه     آزمایشگاه     چاه‌مبارک        

تاریخ بروز رسانی:   13 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >