قائم مقام رییس بیمارستان آموزشی درمانی قلب بوشهر:
تلاش و همت جامعه باید برای کاهش رنج‌های بیماران تلاسمی باشد

19 ارديبهشت 1396
قائم مقام رییس بیمارستان آموزشی درمانی قلب بوشهر گفت: تلاش و همت همه افراد جامعه باید برای کاهش درد و رنج بیماران تالاسمی باشد.

دکتر غلامرضا حاجیانی در مراسم روز جهانی تالاسمی گفت: امروزه جوامع بین المللی به دنبال پیشگری از ابتلای به تالاسمی هستند اما این موضوع نباید موجب شود تا تنها نظاره‌گر مشکلات شما باشیم.
مسئول هیات ورزشی بیماران تالاسمی و پیوند اعضای استان بوشهر با اشاره به انجام آزمایش‌های لازم در بیمارستان شهدای خلیج فارس برای بیماران تالاسمی افزود: اصلی‌ترین مشکل پیش روی بیماران تالاسمی تامین خون و فراورده‌های خونی است که تاکنون با پشتیبانی درخور تقدیر سازمان انتقال خون از بروز این مشکل جلوگیری به عمل آمده است.
دکتر حاجیانی خاطر نشان کرد: اولین وظیفه ما در حوزه پزشکی و درمانی فراهم سازی شرایط لازم برای دریافت خون تازه و با کیفیت برای بیماران است.
مسئول هیات ورزشی بیماران تالاسمی و پیوند اعضای استان بوشهر گفت: در کنار ایجاد زمینه‌های پیشگیری و درمان بیماران تالاسمی تقویت روحیه امید به زندگی و ایجاد نشاط و شادابی از دیگر وظایف ما در برابر بیماران تالاسمی است.
دکتر غلامرضا حاجیانی افزود: به دنبال حضور بچه‌های تالاسمی در عرصه‌های مختلف ورزشی هستیم تا بتوانیم زمینه افزایش انگیزه آنان را فراهم کنیم.
وی خاطر نشان کرد: بیماران تالاسمی بوشهر در این چند سال در رشته‌های ورزشی شنا، پینگ پونگ، بدمینتون، دو میدانی، دارت و  شطرنج  خوش درخشیدند.
قائم مقام رییس بیمارستان آموزشی درمانی قلب بوشهر گفت: روز جهانی تالاسمی بهانه‌ای است برای همراهی و همدردی با افراد و خانوداه‌هایی که ناخواسته دچار این مشکل شده‌اند.
انتهای پیام/م.پ 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
روز.تالاسمی     شهرستان.بوشهر     بیمارستان     قلب.بوشهر     شهدای.خلیج.فارس     قائم.مقام    
دکتر.حاجیانی        

تاریخ بروز رسانی:   19 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >