مرکز اورژانس شهری عسلویه افتتاح شد / توسعه خدمات سلامت در شهرستان

24 ارديبهشت 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: مرکز اورژانس 115 شهری عسلویه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، جاسم زارعی در این آیین گفت: با مساعدت فرمانداری و شهرداری عسلویه، ساختمان این پایگاه جهت سلامت همشهریان به‌صورت موقت در اختیار شبکه بهداشت قرارگرفته و با حمایت دانشگاه علوم پزشکی استان، این پایگاه به‌طور کامل تجهیز و در ایام تعطیلات نوروز به‌صورت کمپ نوروزی راه‌اندازی و امروز به‌عنوان پایگاه اورژانس شهری با 6 پرسنل (فوریت‌های پزشکی و امدادگر) با یک دستگاه آمبولانس آی سی یو دار، رسماً افتتاح شد.
زارعی افزود: شهرستان عسلویه علاوه بر این پایگاه دارای دو پایگاه اورژانس جاده‌ای بیدخون و چاه مبارک می‌باشد که به آمبولانس آی سی یو دار مجهز می‌باشند.
فرماندار عسلویه نیز در جمع مسئولان عسلویه ضمن اشاره به خدمات دولت در حوزه بهداشت و درمان از توسعه خدمات سلامت در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: دولت در چهار سال گذشته باسیاست‌های صحیح و دقیق بسیاری از مشکلات مردم را رفع کرده و هزینه‌های درمان را به‌صورت قابل‌توجهی کاهش داده است.
عبدالله نادری با اشاره به نگاه ویژه دولت به بخش سلامت اضافه کرد: با پیگیری‌های مستمر، شهرستان عسلویه به ۳ دستگاه آمبولانس ICU دار مجهز شده است و در آینده‌ای نزدیک یک آمبولانس دیگر نیز به این امکانات ویژه مجهز خواهد شد.
وی افزود: این نوع آمبولانس‌های ICU دار به دستگاه‌های پیشرفته ازجمله دستگاه دسی شوک و دستگاه ونتیلانور (تهویه کمکی) مجهز هستند و در راستای کمک به بیماران اورژانسی به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.
فرماندار عسلویه، افتتاح اورژانس شهری عسلویه را از برکات نظام و تلاش دولت تدبیر و امید دانست و افزود: مرکز اورژانس 115عسلویه بیشترین مأموریت در بین پایگاه های اورژانس شهرستان در دو ماه اخیر داشته است که اهمیت وجود این پایگاه را در این شهرستان نشان می دهد.

انتهای پیام/ ع.م 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه     تجهیز     اورژانس     جاسم.زارعی    

تاریخ بروز رسانی:   24 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >