مردم شهرستان دیّری‌ از وزیر بهداشت تقدیر کردند

27 ارديبهشت 1396
مردم شهرستان دیّر با اهدا تندیس و تابلو عکس اماکن باستانی این شهرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر، مردم شهرستان دیّر با اهدا تندیس و تابلو عکس اماکن باستانی این شهرستان، از تلاش‌های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای پیگیری، ساخت و تکمیل بیمارستان امام هادی «ع» دیّر، قدردانی کردند.
این تندیس و تابلو عکس در زمان حضور وزیر در آیین افتتاح بیمارستان امام هادی «ع» دیّر با حضور مسئولین استان و شهرستان به وی اهدا شد.
مردم شهرستان دیّر و جمعی از جوانان این شهرستان علاوه بر این، با نصب بنرهایی در محل وردی بیمارستان دیّر از تلاش‌های وزیر بهداشت، استاندار و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و همچنین رییس دولت تدبیر و امید قدردانی کردند.
 تابلو عکس اهدایی به وزیر بهداشت، تصاویری از مسجد جامع بردستان و قلعه خنجو این شهر بود.
مسجد جامع بردستان، مربوط به سده اولیه اسلامی که بنای اولیه آن را به عمر بن عبدالعزیز نسبت می‌دهند، این اثر در سال ۱۳۷۷ به شماره ۲۰۶۰ به ثبت ملی رسیده است.
قلعه خنجو بردستان مربوط به دوره‌های تاریخی پس از اسلام است که در سال ۱۳۸۰ با شماره ثبت ۴۰۴۹ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
وزیر     سفر.وزیر     وزیر.بهداشت        

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >