یک مسئول کشوری:
برپایی نماز جماعت از مهم‌ترین مسائل دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها است/ گزارش تصویری

31 ارديبهشت 1396
مدیرفرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: برپایی نماز جماعت از مهم‌ترین مسائل دفاتر نهاد در دانشگا‌ه‌های کشور است.

حسین سروقامت در جمع ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: دانشگاه‌های کشور فعالیت‌های منسجمی را در دفاتر نهاد در دانشگاه‌ها پیگیری می‌کنند که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز جزو دانشگاه‌های فعال در این زمینه است.
وی ضمن تقدیر از تمام کسانی که در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دست‌اندرکار جریانات مختلف دانشگاه هستند تصریح کرد: آنچه که ما در بین مسئولین دانشگاه دیدیم نشان از همدلی ریاست دانشگاه با مسئولین دفتر نهاد بوده و امیدواریم همین روند ادامه یافته و شاهد موفقیت‌های بیش‌ازپیش این دانشگاه باشیم.
مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور بیان داشت: همه ما در یک دوره‌، مسئولیتی را بر عهده خواهیم داشت و باید در زمان تصدی آن پست، تلاش کنیم بهترین عملکرد را به‌ویژه در بخش‌هایی که میراث شهیدان و امام خمینی (ره) است، داشته باشیم.
حسین سروقامت ضمن تقدیم لوح یادبود به‌منظور قدردانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: امید است در جلسات بعد شاهد همکاری‌های بیش‌ازپیش امامان جماعت با مسئولین و نیز ارتقای این عزیزان باشیم.
کارگاه ارتقای علمی ائمه جماعات دانشگاه سه‌شنبه 30 اردیبهشت‌ماه در سالن کنفرانس نهاد رهبری با حضور مقامات کشوری نهاد مقام معظم رهبری برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف 1026
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دفتر.نهاد     حسین.سروقامت        

تاریخ بروز رسانی:   31 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >