قائم‌مقام رییس دانشگاه:
اقامه نماز از استراتژی‌های مهم فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

31 ارديبهشت 1396
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اقامه نماز از استراتژی‌های مهم فرهنگی دانشگاه است و اعتقاد راسخ داریم اگر این فریضه الهی به‌درستی انجام شود نتیجه آن ترک فحشا و دوری از گناه خواهد بود.

دکتر حیدر عزیزنژاد در جمع ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: ما به‌عنوان یک دستگاه در نظام جمهوری اسلامی این را وظیفه خود می‌دانیم که زیرساخت‌های لازم برای اقامه نماز اساتید، دانشجویان و کارکنان را فراهم کنیم.
 وی تصریح کرد: با اعتقادی که در مجموعه شورای فرهنگی دانشگاه وجود دارد سعی بر این است که اقامه نماز به شکلی کیفی‌تر برگزار شود و زحماتی که ستاد اقامه نماز در دانشگاه می‌کشد نیز قابل‌تقدیر است.
دکتر عزیزنژاد بیان داشت: دغدغه‌ای که مجموعه فرهنگی و حوزه ریاست دانشگاه دارند این است که دوستانی که امام جماعت بیمارستان‌ها، شبکه‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی هستند به‌نوعی انتخاب شوند که از جایگاه فرهنگی برخوردار بوده و بتوانند جوابگوی نیازها و سؤالات همکاران و دانشجویان باشند تا بتوان از علم این ائمه جماعات بهترین استفاده برده شود.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ارتقای قابل‌توجهی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در زمینه اقامه نماز صورت گرفته است به‌گونه‌ای که هیچ بیمارستان، شبکه بهداشت و مرکزی نداریم که بدون نمازخانه یا امام جماعت باشد.
کارگاه ارتقای علمی ائمه جماعت دانشگاه با حضور آقای سروقامت مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام افشاری دبیر ستاد عالی اقامه نماز دانشگاه‌ها و با حضور ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کارگاه.ائمه.جماعات     دفتر.نهاد        

تاریخ بروز رسانی:   31 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >