بازدید از مراکز عرضه‌ی زولبیا و بامیه شهرستان دیلم

16 خرداد 1396
تیم بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با همکاری ادارات صنعت و معدن و تجارت، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، تعزیرات حکومتی از دست‌فروشان زولبیا و بامیه بازدید کردند.

کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در این خصوص گفت: در راستای حفظ سلامت شهروندان و امنیت مواد غذایی، بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با همراهی نمایندگان ادارات صنعت معدن و تجارت، اتاق اصناف، شهرداری و تعزیرات حکومتی اقدام به انجام بازدید مشترک از متصدیان عرضه زولبیا و بامیه در سطح شهرستان دیلم کردند.
فاطمه علیمرادی افزود: در این بازدید ضمن ارایه آموزش‌های لازم نسبت به رعایت موازین بهداشتی دست‌فروشان زولبیا و بامیه، خواستار جمع‌آوری آن‌ها از مکان‌های نامناسب شدند.
وی تصریح کرد: همشهریان عزیز بایستی مواد غذایی را از مکان‌های بهداشتی تهیه نموده و جهت جلوگیری از هرگونه خطرات بهداشتی و بیماری‌های واگیر از خرید مواد غذایی از دست‌فروشان اجتناب کنند.
علیمرادی اظهار کرد: بازرسی‌ها در طول ماه مبارک رمضان به‌صورت روزانه انجام خواهد شد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، همشهریان عزیز می‌توانند با شماره 190 تماس حاصل نموده و تخلفات بهداشتی را بیان کنند.
انتهای پیام/ م.د 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ماه.رمضان96     بازرسی     نظارت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم     بهداشت.محیط    
فاطمه.علیمرادی        

تاریخ بروز رسانی:   16 خرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >