سرپرست مرکز بهداشت بوشهر خبر داد؛
دو مرکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی متخلف در بوشهر پلمپ شد

20 خرداد 1396
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از برخورد جدی با واحدهای متخلف فروش مواد غذایی در بوشهر خبر داد و گفت: در ماه مبارک رمضان نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی در بوشهر تشدید و دو مرکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی متخلف در بوشهر پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی اظهار داشت: در راستای کنترل پایش سلامت مواد غذایی در ایام ماه مبارک رمضان بازرسین بهداشت محیط بوشهر، مراکز تهیه و فروش مواد غذایی را با برنامه‌ریزی مدون نظارت می‌کنند.
وی اضافه کرد: توجه به‌سلامت غذایی شهروندان از اولویت مهم مرکز بهداشت بوده و در راستای اجرای قانون ماده ۱۳ و بر اساس نظارت‌های بازرسین بهداشت محیط دو مرکز عرضه مواد غذایی متخلف در شهر بوشهر شناسایی و طی مراحل قانونی تعطیل شدند.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اظهار داشت: نظر به ارتقای سلامت جامعه و کنترل عوامل آلاینده، به‌طور مستمر از همه صنوف حساس و مراکز فروش مواد غذایی بازرسی و مواد غذایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های نظارتی از صنوف حساس ازجمله نان فانتزی، آش و حلیم فروشی زولبیا و بامیه فروشی و غیره در ایام ماه مبارک رمضان صبح و عصر و شب در روزهای اداری و غیر اداری به‌ویژه تعطیلات در حال انجام است.
مهندس فخرایی تصریح کرد: شهروندان از خرید زولبیا، بامیه و شیرینی از دست‌فروشان دوره‌گرد خودداری کرده و در صورت مشاهده، موارد تخلف به سامانه ۱۹۰ سامانه شکایات بهداشتی مردمی به‌صورت شبانه‌روزی اطلاع‌رسانی کنند.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ماه.رمضان96     شهرستان.بوشهر     مرکز.بهداشت     نظارت     بازرسی        

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >