برگزاری حلقه‌های آسمانی در مرکز بهداشت شهرستان بوشهر

4 تير 1396
به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم حلقه‌های آسمانی با حضور حجت‌الاسلام عباسیان پور در نمازخانه مرکز بهداشت شهرستان بوشهر تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا معاون فنی مرکز بهداشت ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت جهت پالایش روح و روان از گردوغبار و آلودگی دانست و عنوان کرد: که کسانی می‌توانند حداکثر استفاده را از این ماه ببرند که شرایط لازم در خود در دو ماه رجب و شعبان به وجود آورده باشند و با آمادگی کامل به این ماه وارد شوند که با برنامه انس گرفتن با قرآن در این ماه مبارک روح و روان خود را جلا دهند.
در این مراسم پس از ترتیل خوانی آیات منتخب از جزء بیست و ششم قرآن کریم، حجت‌الاسلام عباسیان پور به تفسیر آیات سوره حجرات پرداخت و این سوره را حاوی نکات اخلاقی فراوان دانست که می‌بایست در سبک زندگی اسلامی ایرانی موردتوجه قرار گیرد.
وی سوره حجرات را حاوی نکات بسیار مهمی از شخص پیامبر اسلام (ص) و روابط افراد جامعه اسلامی با یکدیگر دانست و ازآن‌رو که بسیاری از موضوعات مهم اخلاقی در این سوره مطرح‌شده (نظیر آداب حضور نزد پیامبر، غیبت، القاب زشت و ناپسند) می‌توان آن را سوره اخلاق و آداب نامید.
در پایان سؤالاتی در زمینه تفسیر و ترجمه آیات جزء بیست و ششم قرآن از حضار پرسیده شد و به افرادی که پاسخ صحیح ارائه کردند هدایایی اهدا شد.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ماه.رمضان96     حجت‌الاسلام.عباسیان‌پور     معاون.فنی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >