برگزاری آزمون ضمن خدمت بهورزان شهرستان دشتستان

17 تير 1396
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از برگزاری آزمون ضمن خدمت بهورزان همزمان با سایر شهرستان‌های استان در این شهرستان خبر داد.

مدیر آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه‌های سلامت شهرستان دشتستان در این خصوص گفت: هرساله آزمون ضمن خدمت بهورزان در سه مرحله برگزار می‌گردد که اولین مرحله آن با شرکت 98 بهورز در شهرستان دشتستان برگزار شد و مرحله دوم و سوم آن به ترتیب در مهرماه و اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.
علیرضا اخلاقی بابیان اهمیت توجه بهورزان به اطلاعات جدید خاطرنشان کرد: این آزمون باهدف افزایش انگیزه مطالعه در بهورزان، ارتقای سطح دانش و ارزشیابی آن‌ها برگزارشده است.
وی تصریح کرد: در این آزمون تعداد 100 سؤال کاربردی به‌صورت تستی در مورد مباحث دهان و دندان، تغذیه و پایش رشد، بهداشت محیط و حرفه‌ای و سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس طراحی گردید که پس از ارزیابی نتایج و تعیین نیازهای آموزشی بهورزان، دوره‌های بازآموزی طراحی و برگزار خواهد شد.
مدیر آموزش بهورزی و بازآموزی برنامه‌های سلامت شهرستان دشتستان ادامه داد: برای افراد شرکت‌کننده در آزمون با رتبه‌های پایین مداخلات آموزشی انجام خواهد گرفت.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آزمون     ضمن.خدمت     آموزشگاه.بهورزی     علیرضا.اخلاقی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   17 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >