بازدید از روستای کم برخوردار و صعب‌العبور گود اخند عسلویه

18 تير 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان، تیم مدیریتی شهرستان، شورای اسلامی و دهیار دهستان اخند و نمایندگان روستای گود به‌منظور پیگیری مسائل و مشکلات بهداشتی از روستای صعب‌العبور گود اخند بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، مهندس جاسم زارعی در حاشیه این بازدید گفت: روستای گود به دلیل بعد مسافت و عدم دسترسی به امکانات اولیه بهداشتی بدترین شرایط در سطح شهرستان داشته و نیازمند کار جهاد گونه و انسان دوستانه می‌باشد.
وی تصریح کرد: در اولین بازدید که در اواخر سال 95 انجام شد و با اهالی و مدیر زحمتکش دبستان روستای گود اخند پیرامون مشکلات بهداشتی بحث و تبادل‌نظر شد، مهم‌ترین مشکل بهداشتی مایه حیات (آب شرب و آب مصرفی) و در درجه بعدی دفع غیربهداشتی زباله و فضولات حیوانی ارزیابی شد و مقرر شد در قدم اول پیگیری بهسازی و سالم‌سازی آب شرب در دستور کار قرار بگیرد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اظهار داشت: در آستانه هفته سلامت 96، دهستان اخند به‌عنوان نقطه حد وسط شهرها و روستاهای شهرستان، جهت پیاده‌روی آحاد مردم شهرستان و مسئولین انتخاب و خدمات دندانپزشکی توسط یونیت سیار دندانپزشکی و پزشکی به مردم وهن و گود ارائه گردید.
مهندس زارعی بیان کرد: در نشستی صمیمی با رئیس و اعضای شورای اسلامی و معتمدین روستای اخند در محل دهیاری تصمیماتی در جهت بهبود و رفع مشکلات مرکز خدمات جامع سلامت اخند و روستای گود اتخاذ شد که به‌موجب آن شورای اسلامی ضمن در اختیار گذاشتن مسکن به نیروی انسانی که اخیراً توسط شبکه بهداشت جهت تکمیل کادر بهداشتی اخند جذب نموده است، متعهد شدند که با خرید 2 منبع 10 هزار لیتری و دستگاه تصفیه آب، مشکل آب را مرتفع کنند.
این مقام مسئول در سومین بازدید از روستای گود اخند ضمن تشکر از رییس شورای اسلامی اخند، دهیار و اعضا شورا اظهار امیدواری کرد: علاوه بر تلاش شورا، ان شاءاالله فرماندار محترم، شهرستان در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت که در دولت تدبیر و امید آغاز شد با توجه به اهمیت حوزه سلامت و اینکه انسان سالم محور توسعه پایداراست، در کمیته برنامه‌ریزی به شبکه بهداشت و درمان، مراکز تابعه و مردم گود توجه ویژه‌ای نموده و اعتبارات جهت زدودن فقر از چهره این روستا و کل شهرستان در نظر بگیرند.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     روستای.گود.اخند     مهندس.جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   18 تير 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >