رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
در یک سال گذشته 4 میلیارد ریال جهت اجرای برنامه‌های بهداشتی در مدارس هزینه شده است

2 امرداد 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در یک سال گذشته 4 میلیارد ریال جهت اجرای برنامه‌های بهداشتی در مدارس شهرستان هزینه شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی افزود: آموزش‌وپرورش و شبکه بهداشت و بهداشت و درمان شهرستان همواره در تعاملی سازنده با یکدیگر بوده‌اند و در همین راستا در یک سال گذشته 4 میلیارد ریال در مقاطع گوناگون و جهت اجرای برنامه‌های مختلفی همچون وارنیش فلوراید، آهن یاری و توزیع مکمل‌ها در سطح مدارس شهرستان دشتی هزینه شده است.
دکتر اصغر بحرانی ضمن تقدیر از همکاری‌های سازنده مدیران آموزش‌وپرورش شهرستان تصریح کرد: به اعتقاد ما توجه به بهداشت کودکان و نوجوانان پایه و اساس سلامت جامعه است و تلاش خود را در جهت نهادینه کردن هر چه‌بهتر فرهنگ سلامت در مدارس با همکاری ادارات آموزش‌وپرورش شهرستان ادامه خواهیم داد.
وی افزود: هم‌اکنون بهداشت و درمان شهرستان در مسیر رشد و توسعه همه‌جانبه قرارگرفته است و تأمین نیروی انسانی کارآمد یکی از مؤلفه‌های اصلی دستیابی به این هدف می‌باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: یکی از مواردی که می‌تواند بستر مناسبی برای تأمین نیروی انسانی لازم جهت حوزه سلامت شهرستان باشد آزمون کنکور سراسری است.
وی اضافه کرد: به پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری به‌ویژه در گروه علوم تجربی توصیه می‌شود علاوه بر رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی به رشته‌های پیراپزشکی و رشته‌های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان نیز توجه جدی نمایند.
دکتر اصغر بحرانی اشاره کرد: مهم‌ترین رشته‌های مرتبط با حوزه سلامت که می‌تواند بستر مناسبی جهت اشتغال نیروهای بومی شهرستان را فراهم آورد شامل پرستاری، مامایی، رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی، تکنسین اتاق عمل، مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت خانواده، بهداشت محیط و حرفه‌ای و تغذیه هستند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در آزمون سراسری با انتخاب رشته‌های فوق، امنیت خاطر بیشتری ازنظر اشتغال خواهند داشت.
انتهای پیام/ م.ا 3040
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   2 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >