ارایه خدمات باکیفیت هدف اصلی مجموع بهداشت و درمان شهرستان گناوه است

4 امرداد 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: احترام، تکریم ارباب‌رجوع و ارایه خدمات باکیفیت هدف اصلی مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه و به‌ویژه از وظایف اصلی کارکنان در بیمارستان‌هاست.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر علی زکی زاده عنوان داشت: اگر در سیستم درمان حقی از مراجعه‌کننده‌ای ضایع‌شده باشد باید سیستم رسیدگی به شکایات به‌راحتی در دسترس عموم باشد و اگر همکاری در انجام وظایف محوله کوتاهی کرده باشد باید مورد بازخواست قرار گیرد.
وی تصریح کرد: نیروهای خوب در یک سیستم کاری باید توسط مدیران شناسایی‌شده و از بازخورد مثبت برخوردار شوند و نیروهای کم‌کار هم مورد تذکر جدی مسئولین قرار گیرند.
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه بیان کرد: نتیجه رفتار و عملکرد هر فرد باید قابل‌سنجش بوده، منبع نارضایتی‌ها مشخص شود و بازخورد نتایج بررسی، به شخص ناراضی منعکس شود.
دکتر زکی زاده افزود: بر همین اساس قرار است یک نیرو از شبکه بهداشت و درمان شهرستان به‌صورت مستقیم به هر بیمار در بیمارستان که بستری می‌شود مراجعه کند و ضمن پرسیدن سؤالاتی مبنی بر ارایه خدمات خوب و احترام متقابل از طرف کارکنان بیمارستان‌ها، چک‌لیستی از نظرات و انتقادات بیمار با توجه به زمان ارایه خدمات و کیفیت خدمات تکمیل و پیگیری گردد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار داشت: همشهریان عزیز گناوه‌ای در صورت داشتن پیشنهاد‌های، انتقادات و شکایات خود می‌توانند با شماره تلفن 09174407848 تماس بگیرند تا موضوع در اسرع وقت پیگیری گردد.
رییس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه نیز گفت: حق با مشتری است، باید از بیمار مراقبت مطلوب انجام شود و حین ترخیص از مراقبت‌های ارایه شده در بیمارستان راضی باشد.
دکتر جواد طاهری ادامه داد: موارد ذکرشده در چک‌لیست پایش همکاران نظارت بر درمان شبکه باید به نحو درست رعایت شود
وی افزود: شکایات نشان‌دهنده عملکرد واحدهای مختلف بیمارستان است و الزاماً به معنی ایراد واحدها نیست؛ هر آنچه وظیفه هست باید انجام شود و همه ما نسبت به انجام‌وظیفه باید پاسخگو باشیم.
گفتنی است نشست هم‌اندیشی نظارت بر درمان با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان و مسئولین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دکتر.علی.زکی‌زاده     دکتر.جواد.طاهری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >