با حضور نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس:
دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی در آزمایشگاه مرکزی گناوه افتتاح شد

11 امرداد 1396
نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی با حضور در آزمایشگاه مرکزی گناوه دستگاه الایزا فول اتومات که دومین دستگاه از این نمونه در استان است را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آزمایشگاه مرکزی گناوه و آشنایی با نحوه عملکرد دستگاه‌های موجود عنوان داشت: رضایت‌مندی مردم از مسئولان با ارایه خدمات باکیفیت از اهداف اصلی دولت جمهوری اسلامی ایران است که باید به بهترین نحو انجام گیرد.
تقدیر نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی از عملکرد شبکه بهداشت و درمان گناوه
وی از عملکرد شبکه بهداشت و درمان گناوه با توجه به ارائه خدمات انجام‌شده تقدیر کرد و افزود: در حوزه بهداشت اقدامات بسیار چشمگیری انجام‌شده است ولی هنوز به نقطه ایده آل نرسیده‌ایم؛ در بخش درمان نیز مشکلاتی وجود دارد که کمبود متخصصان مجرب در شهرستان یکی از این مشکلات است و باید با درایت و جدیت همه مدیران شهرستان زمینه جذب متخصصان نیز فراهم گردد.
با تمام توان از مجموعه شبکه بهداشت و درمان حمایت می‌کنیم
نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما با تمام توان از مجموعه شبکه بهداشت و درمان جهت تحقق خواسته‌های مردم عزیز حمایت می‌کنیم و به این باوریم که با مدیریت خوب و جدیت در کارها می‌توان به هدف والا که همان رضایت‌مندی مردم است دست‌یافت.
دستگاه الایزا فول اتومات داینکس مدل DS2 دومین دستگاه در استان بوشهر می‌باشد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه ضمن خوشامدگویی به نماینده مرد در مجلس شورای اسلامی، شرح مختصری در مورد عملکرد دستگاه جدید بیان کرد و افزود: دستگاه الایزا فول اتومات داینکس مدل DS2 ساخت کشور آمریکا است و این دستگاه دارای تأییدیه استاندارد سلامت آمریکا FDA و با بیش از 200 مرکز نصب‌شده در سراسر کشور، دومین دستگاه در استان بوشهر می‌باشد.
دکتر علی زکی زاده اظهار داشت: این دستگاه اولین دستگاه الایزا فول اتومات در شهرستان گناوه می‌باشد که با دقت بالا و تکرارپذیری هر نمونه CV زیر 3 درصد است.
وی ادامه داد: دستگاه الایزا فول اتومات قادر به انجام آزمایش‌های هورمونی، تیروئید، هپاتیت B، هپاتیت C و HIV با دقت بسیار بالا و جواب دهی حداکثر 48 ساعت می‌باشد.
این مقام مسئول ضمن ارایه گزارش سه‌ساله از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار کرد: آزمایشگاه مرکزی گناوه در سه سال اخیر با خرید و تجهیز آزمایشگاه به دستگاه‌های جدید و به‌روز، همچنین انجام برنامه کنترل کیفی با دقت و کیفیت بالا، ارایه آزمایش‌های جدید و افزایش فضای فیزیکی و سالن انتظار در حال خدمت‌رسانی به همشهریان گناوه‌ای است.
بالا رفتن درجه کیفی آزمایش‌ها در آزمایشگاه مرکزی شهرستان
مسئول آزمایشگاه مرکزی گناوه نیز گفت: با بالا رفتن درجه کیفی آزمایش‌ها در آزمایشگاه مرکزی شهرستان، بار مراجعات به 30 درصد افزایش‌یافته و متوسط ماهیانه سه هزار و 500 نفر به این آزمایشگاه جهت ارایه خدمات مختلف مراجعه می‌کنند.
رحیم محمدی افزود: در این مرکز آزمایش‌هایی مانند تیروئید، پروستات، HBA,C، قند، چربی، آنزیم‌های کبد، الکتروفروزیس، کم‌خونی، مواد مخدر، سل، مالاریا، سالک، تب مالت، حصبه، روماتیسم، تست بارداری، هپاتیت B، هپاتیت C، ایدز، تجزیه ادرار، انگل‌شناسی، کشت ادرار، وبا انجام می‌گردد.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     آزمایشگاه.مرکزی     نماینده.مجلس     حجت‌الاسلام.عبدالحمید.خدری     دکتر.علی.زکی‌زاده     رحیم.محمدی    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   11 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >