آیین تکریم و معارفه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

11 امرداد 1396
آیین تکریم و معارفه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور رییس و هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن اجلاس پردیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: وضعیت پژوهش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جایگاه بسیار خوبی در کشور قرار دارد.
دکتر علیرضا رئیسی با اشاره به جلسه ماه گذشته در وزارت بهداشت افزود: در این جلسه دکتر ملک‌زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارتخانه از وضعیت خوب جایگاه پژوهش و عملکرد مناسب معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ابراز خرسندی و رضایت کرد.
وی با شمردن فعالیت‌های گسترده دکتر افشین استوار در طول سال‌های خدمت خود در استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به دکتر افشین استوار در طول این سال‌ها در استان بوشهر خدمات صادقانه‌ای را به مردم این استان ارایه کرده است و در حقیقت وی از این به بعد یک نیروی بومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تهران است.
معاون سابق تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این آیین با مروری بر فعالیت خود از سال اول فعالیتش تاکنون در دانشگاه، از تمامی همکارانش در این سال‌ها قدردانی کرد و گفت: خاطرات این سال‌ها از بهترین خاطرات عمر و کاری من است.
دکتر افشین استوار افزود: جایگاه حال حاضر و پیشرفت کنونی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مدیون مدیریت دکتر رئیسی، تیم مدیریتی وی و تلاش همه‌ی همکاران است.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بابیان وضعیت خوب موجود معاونت تحقیقات از تلاش‌های بی‌شائبه دکتر افشین استوار قدردانی کرد و گفت: برای پیشبرد اهداف دانشگاه، فعالیت بیشتر در حوزه رشد و فناوری یکی از برنامه‌های اساسی این معاونت خواهد بود.
دکتر غلامرضا خمیسی پور بابیان این موضوع که دانشگاه‌های نسل سوم از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه آماده کردن سند چشم‌انداز دانشگاه در حوزه فناوری و اینکه دانشگاه‌های کوچک و جدید همگی در این حوزه سرمایه‌گذاری می‌کنند افزود: این معاونت ضمن حفظ وضعیت موجود و بهبود فرآیندها در راستای رشد فناوری و مراکز رشد از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
در این آیین دکتر غلامرضا خمیسی پور به سمت معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر منصوب و از زحمات دکتر افشین استوار تقدیر شد.
انتهای پیام/ پ.ر 2030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     دکتر.علیرضا.رئیسی     معاونت.تحقیقات     دکتر.افشین.استوار     دکتر.غلامرضا.خمیسی‌پور    

تاریخ بروز رسانی:   11 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >