مدیر جدید دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد

11 امرداد 1396
مدیر جدید دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه معرفی شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه آیین معارفه مدیر جدید دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه گفت: حجم، نوع و اهمیت کار در دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه نشان از تلاش و همّت بدون توقف این مجموعه است.
دکتر ایرج بیژنی با اشاره به اجرای 200 پروژه عمرانی فعال دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان بوشهر گفت: پروژه‌های عمرانی فعال دانشگاه در سطح استان از نظر تعداد و گسترش در سطح استان در مقایسه با دیگر سازمان‌ها و ارگان‌ها بی‌نظیر است.
وی افزود: بدون شک ارایه خدمات بهداشتی و درمانی نیازمند پشتیبانی و فراهم‌سازی زیرساخت‌هایی است که با توانمندی دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی به سرانجام می‌رسد.
دکتر بیژنی خاطرنشان کرد: شرایط کنونی منابع فیزیکی دانشگاه به نقطه‌ای رسیده است که به پشتوانه توانمندی این مجموعه می‌توان مدعی اجرای طرح‌های بزرگ شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه ضمن تقدیر ویژه از زحمات مهندس نیک‌روش گفت: وی در شرایطی بسیار سخت از لحاظ گستردگی و حجم کار قبول مسئولیت کردند و همواره سعی در ارتقای جایگاه علمی و کارشناسی مجموعه داشت و تمام تلاش خود را برای رسیدن به این نقطه به شکل مطلوبی به سرانجام رساند.
آیین تکریم و معارفه مدیر دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل، مدیر امور مالی، معاون حسابداری مالی و جمعی از کارکنان دفتر توسعه منابع فیزیکی دانشگاه برگزار شد و از زحمات مهندس وحید نیک‌روش تقدیر و مهندس محمدرضا حاجیونی به‌عنوان مدیر جدید این دفتر منصوب شد.
انتهای پیام/م.پ 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معارفه     معاون.توسعه     دفتر.فنی     دکتر.ایرج.بیژنی     مهندس.وحید.نیک‌روش     مهندس.محمدرضا.حاجیونی    

تاریخ بروز رسانی:   11 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >