آیین معارفه پزشکان جدیدالورود مرکز خدمات جامع سلامت سیراف برگزار شد

14 امرداد 1396
آیین معارفه پزشکان جدیدالورود مرکز خدمات جامع سلامت شهر سیراف همراه با نشست صمیمی مسئولین این شهر برگزار شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در این آیین اظهار کرد: تحول نظام سلامت از طرح‌های عظیم و ماندگار دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت است که خدمتگزاری به مردم در رأس آن قرار دارد.
مهندس محمد بازیاری ابراز داشت: رضایتمندی از خدمات قطعاً در سایه همدلی و تعامل شایسته همکاران و خدمت واقعی به مردم به دست می‌آید که امید است این مهم در سطح مرکز به اوج خود برسد.
وی ضمن تشکر از مجموعه دانشگاه، کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت سیراف، امام‌جمعه، شورا و شهرداری شهر سیراف که همواره در خدمت بهداشت بودند تصریح کرد: ساخت و راه‌اندازی مرکز خدمات جامع سلامت به همت همه این عزیزان انجام گرفت و ان شاالله این حرکت روبه‌جلو ادامه یابد تا در آینده شهر سیراف به شهری مرتفع و بی‌نیاز در بخش بهداشت و درمان باشد.
نماینده امام‌جمعه شهر سیراف خدمت به مردم را بالاترین ارزش در کشور برشمرد و گفت: در استان بوشهر که با توجه به میزان محرومیت باید توجه ویژه‌ای به مردم معطوف گردد، در حوزه درمان می‌توانیم خدمات ارزشمندی را در این مرکز به آنان تقدیم کنیم.
وی در ادامه خاطرنشان كرد: پرسنل بخش درمان يك هدف را دنبال می‌کنند و آن‌هم سلامت بيمار و خدمت به بيمار می‌باشد كه باوجود پرسنل مجرب و پركار اين مرکز اين امر تحقق‌پذیر می‌باشد.
گفتنی است این آیین معارفه در سالن کنفرانس مرکز خدمات جامع سلامت شهر سیراف و با حضور رییس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، نماینده امام‌جمعه شهر سیراف، امام‌جمعه اهالی تسنن، شورای شهر و نماینده بیمه سلامت روستایی شهرستان، کارشناس مسئول برنامه پزشک خانواده، نماینده شهرداری سیراف و پزشکان جدیدالورود برگزار شد.
در این مراسم به‌رسم یادبود هدایایی از طرف شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و شورای شهر سیراف به پزشکان اهدا شد. انتهای پیام/ م.س 3070
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معارفه     پزشکان.جدیدالورود     محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   14 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >