عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان توسط تیم معاونت بهداشتی پایش و ارزیابی شد

17 امرداد 1396
در راستای برنامه‌های از پیش تعیین‌شده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاونت بهداشتی و مدیر گروه‌های استانی روند عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان را پایش و ارزیابی کردند.

 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تشکر و قدردانی از تیم مدیریتی و کارشناسان ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: با استقرار تیم مدیریتی جدید در شهرستان، اقدامات بسیار خوبی در بخش زیرساخت‌ها و تقویت نیروی انسانی انجام‌شده و با برنامه‌ریزهایی که توسط تیم مدیریتی انجام‌شده امیدواریم با توجه به اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده تا پایان سال به نتایج خوبی برسیم.
دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان افزود: در کنار توسعه زیرساخت‌ها و تأمین فضای فیزیکی در بخش بهداشت و درمان انتظار داریم که نیروی انسانی ورزیده و آموزش‌دیده هم داشته باشیم تا بتوانیم با انجام خدمات باکیفیت، سلامت مردم که هدف نهایی نظام تحول سلامت است را تأمین کنیم.
وی همچنین تصریح کرد: زمانی ما به اهداف خود دست می‌یابیم که کارشناسان ستادی، بیشترین زمان و تلاش خود را در واحدهای محیطی انجام دهند و خوشبختانه با رصدی که ما در معاونت بهداشتی انجام داده‌ایم شهرستان دشتستان با روند مطلوبی به شاخص‌های مورد انتظار استانی رسیده است.
 معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: هدف از برگزاری این نشست ارزیابی برنامه‌های از پیش تعیین‌شده و بررسی مشکلات شهرستان دشتستان است.
دکتر محمدمهدی خواجه ئیان افزود: بازدیدهایی از اوایل سال جاری توسط کارشناسان معاونت بهداشتی از واحدهای محیطی شهرستان به‌عمل‌آمده است و در این جلسه سعی داریم با مطرح نمودن مشکلات و نواقص‌های اصلی شهرستان، با همفکری و تعامل مدیر گروه‌های استانی و همچنین تیم مدیریتی و کارشناسان ستادی به یک جمع‌بندی برسیم و چالش‌ها را شناسایی و راهکارهای مفیدی برای رفع این مشکلات پیدا کنیم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز بابیان مطالبی در خصوص فرایندهایی که در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در یک سال گذشته انجام‌شده است گفت: همکاری و تعامل خوبی بین معاونت بهداشتی و معاونت فنی و همچنین مدیر گروه‌های استانی در طی سال با این شبکه بهداشت و درمان وجود داشته است که جای تشکر و قدردانی دارد.
دکتر حسین دارابی افزود: در شهرستان دشتستان به لحاظ تعدد و پراکندگی مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت نیاز به تلاش مضاعف به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم می‌باشد که با اجرای برنامه تسهیل گران ستادی توانسته‌ایم مشکلات مراکز محیطی را شناسایی و با پیگیری و برنامه‌ریزی روند مثبتی را طی کنیم و به اهداف موردنظر خود برسیم.
در این جلسه مسئولین ستادی معاونت بهداشتی به بررسی وضعیت برنامه‌های واحد خود پرداختند و گزارش‌های خود را از بازدیدهای انجام داده‌شده ارایه دادند.

انتهای پیام/ س.غ کد 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پایش     معاونت.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     معاون.فنی     دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     دکتر.حسین.دارابی    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   17 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >