استان بوشهر جزو موفق‌ترین استان‌ها در اجرای برنامه سفیران سلامت دانش‌آموزی است

24 امرداد 1396
مدیر گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: استان بوشهر جزو موفق‌ترین استان‌ها در اجرای برنامه سفیران سلامت دانش‌آموزی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مهندس حمیدرضا رصافیانی در نشستی با حضور رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر و کارشناسان در این حوزه افزود: ارتباط نزدیک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر در اجرای برنامه‌های سلامت در مدارس به‌ویژه برنامه سفیران سلامت دانش‌آموزی، باعث شده تا استان بوشهر جزو موفق‌ترین استان‌ها در اجرای برنامه سفیران سلامت دانش‌آموزی باشد.
وی تصریح کرد: سفیران سلامت دانش‌آموزی یکی از برنامه‌های مشترک دانشگاه علوم پزشکی و آموزش پرورش می‌باشد که در آن تعدادی از دانش آموزان به‌صورت داوطلبانه آموزش‌های مرتبط با موضوعات بهداشتی و سلامتی را فرامی‌گیرند و به دیگر دانش‌آموزان و خانواده‌های خود منتقل می‌کنند.
مدیر گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ابراز امیدواری نسبت به ادامه همکاری‌ها در سال تحصیلی جدید اضافه کرد: در سال تحصیلی جدید پویش‌هایی مانند تحرک فیزیکی، تغذیه سالم، پیشگیری و کنترل سرطان و تشکیل "شورای ارتقای سلامت در مدارس" اجرا خواهد شد.
رییس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر نیز گفت: همکاری و تعامل خوبی بین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر در اجرای برنامه‌های حوزه سلامت در مدارس وجود داشته است.
عبدالمحمد شعرانی افزود: اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر آمادگی خود را برای همکاری و اجرای مطلوب برنامه‌ها در مدارس اعلام می‌کند.
انتهای پیام/ م.ب 2020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     سفیران.سلامت     معاونت.بهداشتی     مهندس.حمیدرضا.رصافیانی     عبدالمحمد.شعرانی    

تاریخ بروز رسانی:   24 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >