رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی بوشهر:
خدمات پزشکی و دنداندپزشکی رایگان در روستای کری ارائه می‌شود

31 امرداد 1396
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: خدمات پزشکی و دندانپزشکی در قالب اردوی جهادی به مردم روستای کری واقع در بخش دلوار شهرستان تنگستان ارائه می‌شود.

دکتر مرادعلی فولادوند درباره چگونگی ارایه خدمات در درمانگاه صحرایی شهید احمدی جوان(شهید مدافع حرم) بیان داشت: در مدت 10 روز برپایی این درمانگاه متخصصین رشته‌های داخلی، اطفال، ارولوژی، ارتوپدی، زنان، مامایی، دندان پزشکی و مشاوره تغذیه و روان‌شناسی به ارایه خدمات می پردازند.
فولادوند در ادامه اظهار داشت: خدمات در حوزه دندان پزشکی در قالب 7 یونیت سیار مستقر در محل درمانگاه اقدماتی نظیر تشخیص، ترمیم جرم گیری به مراجعه کنندگان به ویژه جامعه هدف کودکان زیر 14 سال،زنان باردار و مادران شیرده را در بر می‌گیرد.
رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در خصوص آمار ارایه خدمات اظهار داشت: پیش بینی می‌شود با تدابیر صورت گرفته به بیش از 1200 نفر از مردم شریف این خطه خدمات پزشکی و دندان پزشکی رایگان ارایه گردد.
وی با اشاره به استقبال و رضایت مندی مردم روستاهای تحت پوشش این طرح (روستاهای سالم آباد کری و کلات) از برپایی این درمانگاه گفت: از تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها به ویژه دانشگاه علوم پزشکی، معاونت امور بهداشتی دانشگاه، بیمارستان حضرت قائم(عج) منطقه دوم دریایی سپاه، شبکه بهداشت تنگستان، دهیاری روستای کری، حوزه مقاومت بسیج بندر بوالخیر و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی که در  برپایی درمانگاه صحرایی مشارکت داشته‌اند؛ صمیمانه تشکر و قدردانی می‌گردد.
فولادوند در پایان در خصوص ادامه خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی افزود: امیدواریم در هفته دفاع مقدس با همکاری و همدلی مسئولان حوزه سلامت استان بتوانیم خدمات خوبی به خصوص در حوزه بهداشت دهان و دندان به مردم ارایه نماییم.
این اردوی جهادی از تاریخ 29مرداد در روستاهای سالم آباد، کری و کلات تنگستان بر پا گردیده است و تا 7 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/س.ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اردوهای.جهادی     بسیج.جامعه.پزشکی     مرادعلی.فولادوند     درمانگاه.صحرایی     شهید.احمدی‌جوان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   31 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >