جشن دانش‌آموختگی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

4 شهريور 1396
آیین جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شامگاه پنجشنبه دوم شهریورماه در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) بوشهر برگزار شد.

قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خطاب به دانش‌آموختگان رشته پزشکی گفت: زکات علم‌اندوزی و دوره‌هایی که با موفقیت سپری کردید، خدمت خالصانه و متعهدانه به مردمی است که حقیقتاً نیازمند هستند.
دکتر حیدر عزیز نژاد اظهار داشت: شما از اکنون به‌عنوان پزشکان کشور نقش بسیار ارزنده، مهم و حساسی بر عهده خواهید داشت.
وی اضافه کرد: شما به‌عنوان مجریان و سازندگان اصلی نظام سلامت می‌بایست گام‌های مؤثری در راستای ارتقا و خدمت به مردم بردارید.
دکتر حیدر عزیز نژاد افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت فرصتی فراهم‌شده که کشور و نظام درمان و سلامت از وضعیت قبلی خود خارج شود و این مقدور نخواهد بود مگر با تعهد، کوشش، اعتقاد و ایمان شما به خدمت‌رسانی به همنوعان خود، تا بتوانید خدمات ارزنده‌ای به ملت ارایه دهید.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر نیز اظهار داشت: شما سفیران علم و فرهنگ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستید و در هرکجا که باشید رفتار و منش شما بیانگر دانشگاهی است که در آن تحصیل‌کرده‌اید.
دکتر سید سجاد اقبالی افزود: شما در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تحصیل کردید و از امروز مأموریت شما در عرصه سلامت آغاز می‌شود و امید است بادانشی که اندوخته‌اید و با پایبندی به اصول فرهنگی و اخلاقی، خدمات ارزنده‌ای در راستای پیشبرد کشور، ارایه دهید.
وی بابیان اینکه اداره کشور در آینده به دست دانشجویان امروز خواهد بود اظهار داشت: دانشجویان ما در هر گوشه‌ای از کشور و دنیا که ادامه تحصیل دهند و یا ارایه خدمت کنند باعث افتخار و سربلندی ما خواهند بود و انتظار ما این است که با همه توان علمی و اخلاقی به کمک ما بیایند و برای ما الگو و نمونه باشند.
رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: فارغ‌التحصیلان همواره سعی به آموزش مداوم و به‌روز نگه‌داشتن اطلاعات علمی خود کنند و وجدان کاری و اخلاق حرفه‌ای را سرلوحه خویش قرار دهند.
دکتر محمدرضا روان بد بابیان اینکه آرزوی مسئولان دانشگاه، شادابی، تندرستی و عاقبت بخیری دانشجویان است افزود: مهم‌ترین وظیفه دانش‌آموختگان ارایه خدمت باکیفیت به مردم است.
گفتنی است در این جشن پس از قرائت سوگندنامه توسط دانشجویان، از دانشجویان دانش‌آموخته تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جشن.دانش‌آموختگی     دکتر.عزیزنژاد     سیدسجاد.اقبالی     محمدرضا.راون‌بد        

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >