به مناسبت هفته دولت:
آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت روستای مال محمود در گناوه

5 شهريور 1396
به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولین شهرستان گناوه عملیات اجرایی خانه بهداشت روستای مال محمود این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، فرماندار این شهرستان در آئین آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت روستای مال محمود، شهرستان گناوه ضمن تبریک هفته دولت عنوان داشت: طبق چشم‌اندازی که تا سال 1404 برنامه‌ریزی‌شده است، در تمامی روستاهای شهرستان گناوه خانه بهداشت احداث خواهد شد.
سید علی پاک‌نژاد افزود: دولت تدبیر و امید برنامه‌های متنوعی در بحث سلامت در دست انجام دارد که این برنامه‌ها هم ازلحاظ سخت‌افزاری و زیرساختی و هم ازلحاظ نرم‌افزاری در حال انجام است.
وی با اشاره به کمبود پزشکان متخصص در شهرستان گناوه، ادامه داد: با رایزنی‌های که با ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر داشته‌ایم، در آبان ماه سال جاری قرار است هشت پزشک متخصص به کادر پزشکی شهرستان گناوه افزوده شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: زمین خانه بهداشت روستای مال محمود توسط دهیاری این روستا با متراژ 518 مترمربع و زیربنای 80 مترمربع تأمین‌شده که قرار است در یک بازه زمانی 6 ماه ساخته شود.
مهندس علیرضا یوسفی افزود: در ساخت این خانه بهداشت قرار است هزینه محوطه‌سازی و دیوارچینی با همکاری دهیاری و احداث ساختمان و تجهیز آن نیز با هزینه دانشگاه علوم پزشکی استان صورت گیرد.
وی ادامه داد: این خانه بهداشت با هزینه‌ای به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال در آینده‌ای نزدیک ساخته و پس از تجهیز به بهره‌برداری می‌رسد.
 

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
عملیات.اجرایی     هفته.دولت     فرماندار     معاون.بهداشتی     مهندس.علیرضا.یوسفی     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >