فرماندار دیّر:
مردم متوجه همت والا و خدمتگزاری مجموعه شبکه بهداشت و درمان هستند

7 شهريور 1396
فرماندار دیّر گفت: مردم متوجه همت والا و خدمتگزاری مجموعه شبکه بهداشت و درمان هستند.

حمزه اعتماد در حاشیه افتتاح مرکز خدمات سلامت دهان و دندان دیّر گفت: در حوزه عمران سلامت در دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار خوب و مؤثری در شهرستان دیّر انجام‌شده و زیرساخت‌های این حوزه ارتقا یافته است.
وی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر اظهار کرد: مردم متوجه همت والا و خدمتگزاری خالصانه مجموعه شبکه بهداشت و درمان هستند و مجموعه عملکرد آن‌ها قابل‌تقدیر و تحسین است.
فرماندار دیّر بابیان اینکه سلامت به‌عنوان یکی اولویت‌های مهم دولت تدبیر و امید محسوب می‌شود، به پروژه‌های در دست‌ساخت حوزه سلامت در این شهرستان اشاره و عنوان کرد: ساختمان جدید خانه‌های بهداشت شهنیا، مغدان، سرمستان و جبرانی طی دولت یازدهم کلنگ زنی شد که خانه بهداشت مغدان و سرمستان افتتاح و خانه بهداشت شهنیا با 95 درصد و جبرانی با 50 درصد در حال ساخت است.
وی اضافه کرد: در همین مدت عملیات اجرایی بیمارستان امام هادی (ع) دیّر نیز به پایان رسید و با جذب نیروی متخصص و نصب تجهیزات با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اردیبهشت‌ماه سال جاری به بهره‌برداری رسید.
اعتماد ادامه داد: احداث ساختمان اورژانس 115 بندر دیّر، ساخت مرکز خدمات سلامت دهان و دندان دیّر، ساخت مرکز جدید خدمات جامع سلامت بردستان و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت دیّر و آبدان از دیگر پروژه‌هایی است که در دولت تدبیر وامید کلنگ احداث آن به زمین زده و ساخته‌شده است.
فرماندار دیّر بابیان اینکه در طی سال جاری نیز 6 پروژه بهداشتی درمانی بااعتبار 25 میلیارد ریال در شهرستان دیّر در دست اجرا است، گفت: ساختمان شبکه بهداشت و درمان، اورژانس جاده‌ای آبدان، اورژانس جاده‌ای بردخون، اورژانس جاده‌ای دوراهک، خانه بهداشت لمبدان پایینی و خانه بهداشت آبکش ازجمله پروژه‌هایی است که امسال عملیات اجرایی آن‌ها آغازشده است.
وی افزود: شبانه‌روزی شدن مرکز خدمات جامع سلامت بردخون و افزایش تعداد پزشکان مراکز آبدان و بردخون از یک پزشک به سه پزشک و همچنین جذب چهار دستگاه آمبولانس و تقویت ناوگان اورژانس 115 جاده‌ای در دولت تدبیر و امید صورت گرفت.
وی تصریح کرد: از همه ظرفیت‌ها برای توسعه حوزه سلامت شهرستان دیّر استفاده می‌کنیم و امیدواریم اجرای این پروژه‌ها رضایت‌مندی مردم را در پی داشته باشد.
گفتنی است شهرستان دیّر دارای 10 خانه بهداشت، 5 مرکز خدمات جامع سلامت، 5 پایگاه اورژانس جاده‌ای، 6 پایگاه سلامت، یک بیمارستان و یک پایگاه مراقبت بهداشت مرزی دریایی است که از طریق آن‌ها خدمات بهداشتی درمانی به جامعه هدف ارایه می‌شود.

انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     هفته.دولت96     فرماندار     حمزه.اعتماد     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >