کارشناسان مراکز بهداشتی شهرستان بوشهر آماده ارایه مشاوره ازدواج سالم می‌باشند

7 شهريور 1396
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از آمادگی مراکز بهداشتی شهرستان بوشهر برای ارایه مشاوره ازدواج سالم به مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا در کمیته برون بخشی ارتقای سلامت جوانان به مناسبت هفته ازدواج و با شعار " ترویج ازدواج سالم در جوانان" گفت: با توجه به اهمیت ازدواج سالم بین جوانان از اول لغایت هفتم شهریورماه به‌عنوان هفته ازدواج معرفی‌شده است و در این هفته کارشناسان سلامت روان مستقر در مراکز و پایگاه‌های سلامت جامعه تحت پوشش مرکز بهداشت آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمینه ازدواج سالم به شهروندان به‌ویژه جوانان می‌باشند.
وی تصریح کرد: جوانان می‌بایست بر اساس معیارهای اصولی و مشخص همسر آینده خود را شناسایی و انتخاب نمایند و توجه به ایمان، اخلاق نیکو و روان سالم و هم‌کفو بودن و تناسب زوجگی‌های ظاهری، سنی، تحصیلی، فرهنگی، تربیتی و اعتقادی از موارد اساسی در انتخاب همسر می‌باشد.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اضافه کرد: ازدواج سالم در جامعه باعث کاهش خشونت‌های خانوادگی، کاهش آمار جرم و جنایت و افزایش شهروندان سالم ازنظر احساسی و روانی رفتاری خواهد بود.
وی هدف از برگزاری این نشست‌ها را تحقق اهداف و برنامه‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت به مناسبت هفته ازدواج برشمرد و ضمن تأکید بر توجه به سیاست‌های جمعیتی ابلاغی از طرف مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر تشویق و تسهیل امر ازدواج جوانان، برنامه‌های پیشنهادی این هفته را در قالب روزشمار هفته ازدواج به اطلاع حاضرین در جلسه رسانید و سپس به‌اتفاق جمع، مواردی جهت اجرا در این هفته به تصویب رسید.
کمیته برون بخشی ارتقای سلامت جوانان به مناسبت هفته ازدواج از تاریخ یکم تا هفتم شهریورماه و با شعار " ترویج ازدواج سالم در جوانان" با حضور معاون فنی مرکز بهداشت، کارشناسان ستادی و نماینده ادارات و سازمان‌های ذیربط در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مشاوره.ازدواج     هفته.ازدواج     معاون.فنی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >