شبکه بهداشت دیّر دستگاه برتر در حوزه تکریم ارباب‌رجوع شد

8 شهريور 1396
شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر به‌عنوان دستگاه برتر در حوزه تکریم ارباب‌رجوع شهرستان معرفی شد.

 فرماندار دیّر در نشست شورای اداری این شهرستان که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر برگزار شد، ضمن تقدیر از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: مجموعه اقداماتی که در حوزه سلامت شهرستان دیّر صورت گرفته باعث رضایت‌مندی مردم شده است و بخش بسیار زیادی از مشکلات مردم در حوزه سلامت در چند سال اخیر مرتفع شده است.
حمزه اعتماد افزود: رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از حیث اعمال مدیریت و اجرای بهینه امور، حسن خلق، تعامل سازنده با کارکنان و مدبران شهرستان موفق بوده است و در بیستمین جشنواره شهید رجایی به‌عنوان دستگاه برتر در حوزه تکریم ارباب‌رجوع برگزیده‌شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار وب‌دا گفت: خلق افتخار رضایت‌مندی و تکریم ارباب‌رجوع برآیند کاری همه کارکنان زحمتکش بهداشت و درمان است که رضایت‌مندی مردم را هدف خود قرار داده‌اند.
عادل مقدس با تقدیر از نگاه سلامت‌محور مسئولین ارشد شهرستان دیّر اظهار کرد: بی‌شک اگر مساعدت و همکاری فرماندار، امام‌جمعه و سایر مسئولین شهرستان و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نبود، توفیق ارایه خدمات و توسعه حوزه سلامت در شهرستان دیّر محقق نمی‌شد.
وی اذعان داشت: برای تکریم بهتر ارباب‌رجوع، ابتدا باید ارباب‌رجوع داخلی که همان کارکنان دستگاه هستند، را تکریم کرد و رضایت آنها را جلب نمود که خوشبختانه با همکاری و تعاملی که وجود داشته است توانسته‌ایم جوی آرام و هم‌دل به وجود بیاوریم که نتیجه و برون‌داد آن، رضایت مردم بوده است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     شورای.اداری     فرماندار     حمزه.اعتماد     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستات.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >