معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتی:
10 هزار دانش‌آموز و کودک شهرستان دشتی از طرح وارنیش فلوراید بهره‌مند شده‌اند

8 شهريور 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در یک سال گذشته 10 هزار دانش‌آموز و کودک از طرح وارنیش فلوراید در شهرستان دشتی بهره‌مند شده‌اند.

مهندس پرویز احمدی افزود: در یک سال گذشته 10 هزار نفر شامل دانش آموزان و کودکان 3 تا 6 سال شهرستان دشتی از خدمات طرح وارنیش فلوراید با هزینه‌ای بالغ‌بر 3 میلیارد ریال به‌صورت رایگان بهره‌مند شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون 6 واحد دندانپزشکی در مراکز شهرستان دشتی به‌صورت ثابت دایر می‌باشد، تصریح کرد: افتتاح و راه‌اندازی مرکز خدمات سلامت دهان و دندان واقع در مرکز شهید الیاس احمدی خورموج با ارایه کلیه خدمات دندانپزشکی، استقرار دندان‌پزشک در روستای زیارت و شهر شنبه به‌صورت ثابت با ارایه کلیه خدمات دندانپزشکی از قبیل فیشورسیلانت، جرم‌گیری، عصب‌کشی، پالپتومی و ترمیم به تمام گروه‌های سنی و تجهیز واحد دندانپزشکی زیارت و شنبه به دستگاه رادیوگرافی جهت گرفتن تصاویر تک دندانی از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در حوزه سلامت دهان و دندان در یک سال گذشته بوده است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به ارایه خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی با همکاری بسیج جامعه پزشکی به مردم روستای سنا افزود: با استفاده از یونیت سیار دندانپزشکی خدمات وارنیش فلوراید و فیشورسیلانت نیز جهت دانش آموزان و کودکان عشایر با هزینه 110 میلیون ریال به‌صورت رایگان انجام گرفت.
مهندس پرویز احمدی تصریح کرد: هم‌اکنون خدمات دندانپزشکی در سطح شهرستان با 8 دندان‌پزشک و 2 بهداشت‌کار دهان و دندان به مراجعین ارایه می‌شود.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
وارنیش.فلوراید     معاون.بهداشتی     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >