آرایشگاه زنانه به دلیل تخلف بهداشتی در گناوه تعطیل و پلمپ شد

12 شهريور 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: مأموران بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اقدام به تعطیلی و پلمپ یک واحد آرایشگاه زنانه به دلیل تخلف بهداشتی در گناوه کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس علیرضا یوسفی افزود: پس از بازدیدهای مکرر از یک واحد آرایشگاه زنانه و دادن تذکرات کتبی به متصدی این آرایشگاه، مأموران بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اقدام به تعطیلی و پلمپ این واحد به دلیل تخلف بهداشتی کردند.
وی تصریح کرد: توجه به بحث سلامتی شهروندان از اولویت‌های مهم و رسالت اساسی مرکز بهداشت شهرستان گناوه بوده و این تکلیف همواره در دستور کار بازرسان بهداشت محیط قرارگرفته است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار کرد: در همین راستا با توجه به بازدیدهای مشترک به‌اتفاق دیگر سازمان‌های نظارتی شهرستان یک واحد آرایشگاه زنانه به علت تخلفات متعدد بهداشتی و انجام فعالیت غیر مرتبط با این شغل که به‌نوعی دخالت در امور پزشکی محسوب می‌گردید تعطیل و پلمپ شد.
مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: بازرسان بهداشت محیط این شبکه در هفته اخیر 2 واحد آرایشگاه زنانه را به دلیل انجام تخلفات بهداشتی تعطیل و پلمپ کردند.
مهندس حسن ذبیحی افزود: در این زمینه متصدیان آرایشگاه‌ها لازم است مقررات بهداشتی در محل کسب خود را رعایت نموده و از انجام فعالیت‌هایی که مغایرت صنفی با شغل آرایشگری داشته و به‌نوعی دخالت در سایر امور محسوب می‌شود خودداری نمایند.
وی تصریح کرد: شهروندان جهت بهره‌گیری از خدمات پوست، مو و زیبایی فقط به متخصصین و پزشکان دوره‌دیده مجرب در این حوزه مراجعه نمایند.
مهندس حسن ذبیحی خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی به‌منظور شکایات و اعلام مشکلات بهداشتی، شهروندان عزیز می‌توانند با سامانه مدیریت ارتباط مردمی با شماره 190 تماس بگیرند.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پلمپ     آرایشگاه.زنانه     معاون.بهداشتی     مهندس.علیرضا.یوسفی     مهندس.جسن.ذبیحی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   12 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >