بااعتباری بالغ‌بر ۳۶ میلیارد ریال؛
۱۲ خانه بهداشت در شهرستان تنگستان احداث می‌شود

14 شهريور 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: ۱۲ خانه بهداشت بااعتباری بالغ‌بر ۳۶ میلیارد ریال در شهرستان تنگستان احداث می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس ایرج زنده بودی در نشست با مسئولان شهرستان تنگستان اظهار داشت: در راستای توسعه بهداشتی و درمانی شهرستان تنگستان اقدامات خوبی صورت گرفته است و شاهد اجرای طرح‌های مختلفی هستیم.
وی از ارتقا و بهبود وضعیت زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی به‌عنوان یک اولویت بسیار مهم در شهرستان تنگستان نام برد و اضافه کرد: در این راستا در هفته دولت شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های مهمی در حوزه بهداشت و درمان بودیم.
مهندس زنده بودی خاطرنشان کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در هفته دولت توانست با افتتاح دو پانسیون پزشک با کلیه تجهیزات در مرکز جامع سلامت دلوار گامی در راستای ایجاد بستر مناسب برای رفاه حال همکاران و ماندگاری پزشکان بردارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان ادامه داد: این دو پانسیون بااعتباری به مبلغ چهار میلیارد ریال با اعتبارات استانی و طرح تحول سلامت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
وی گفت: در این هفته همچنین در مراسمی عملیات اجرایی همزمان ۱۲ خانه بهداشت بااعتباری معادل ۳۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و دانشگاه علوم پزشکی انجام شد.
مهندس زنده بودی بیان کرد: همچنین کلینیک سیار دندانپزشکی بااعتبار سه میلیارد ریال از اعتبارات طرح تحول سلامت به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/ ح.د 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     احداث     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   14 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >