آرایشگاه زنانه در گناوه به علت تخلف بهداشتی تعطیل شد

15 شهريور 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: سومین آرایشگاه زنانه به علت تخلف بهداشتی در ده روز اخیر در گناوه تعطیل و پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس علیرضا یوسفی افزود: بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان گناوه در راستای اجرای طرح پایش مشترک از آرایشگاه‌ها با همکاری سایر سازمان‌های نظارتی شهرستان، یک آرایشگاه زنانه را به علت مشاهده تخلفات بهداشتی و پس از دادن اخطار کتبی به متصدی تعطیل و پلمپ کردند.
وی ادامه داد: انجام فعالیت غیر مرتبط با شغل آرایشگری و به‌نوعی دخالت در امور پزشکی از عمده تخلف این آرایشگاه بوده است.
این مقام مسئول اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط این شبکه در نیمه نخست شهریورماه سال جدید تعداد 3 آرایشگاه زنانه را به دلیل تخلفات بهداشتی تعطیل و پلمپ کردند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بیان کرد: متصدیان آرایشگاه‌ها لازم است با رعایت کلیه مقررات بهداشتی در محل کسب خود از انجام هرگونه فعالیت غیر مرتبط با این حرفه که سلامت شهروندان و مراجعین را تهدید می‌نمایند، خودداری کرده که در صورت مشاهده تخلف با فرد خطاکار بدون هرگونه چشم‌پوشی رفتار قانونی انجام می‌گیرد.
مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: به شهروندان توصیه می‌شود جهت بهره‌گیری از خدمات پوست، مو و زیبایی، فقط به متخصصین و پزشکان دوره‌دیده مجرب در این حوزه مراجعه کنند.
مهندس حسن ذبیحی افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی به‌منظور شکایات و اعلام مشکلات بهداشتی، شهروندان عزیز می‌توانند با سامانه ارتباط مردمی با شماره 190 تماس بگیرند.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آرایشگاه.زنانه     پلمپ     معاون.بهداشتی     مهندس.علیرضا.یوسفی     مهندس.حسن.ذبیحی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >