برای نجات جان جوان ۳۰ ساله؛
بالگرد اورژانس 115 بوشهر به پرواز درآمد

15 شهريور 1396
آمبولانس هوایی بوشهر بار دیگر برای انتقال مصدوم تصادفی که جوان 30 ساله و به خدمات تخصصی پزشکی نیاز داشت به جزیره خارگ رفت.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر در گفتگو با روابط عمومی اورژانس 115 گفت:، آقایی ۳۰ ساله که در تصادف با موتور از ناحیه فمور آسیب‌دیده و به خدمات تخصصی پزشکی نیاز داشت، به دلیل اهمیت بررسی‌های بالینی و احتمال پیش آمد مشکلات عروقی ناحیه آسیب‌دیده می‌بایستی در کمترین زمان از بیمارستان جزیره خارک به بیمارستان مرکزی بوشهر منتقل و تحت مراقبت‌های ویژه قرار می‌گرفت.
دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: با همکاری‌های به‌عمل‌آمده از سوی سازمان اورژانس و تیم عملیات پرواز ترتیبی داده شد تا تیم عملیاتی بالگرد اورژانس آقایان مهران عباسی و سید رسول هاشمی به منطقه اعزام و مصدوم را از فراز آب‌های خلیج‌فارس به بیمارستان تخصصی شهدای بوشهر منتقل کنند.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: سازمان اورژانس بوشهر درصدد است با رایزنی‌های صورت گرفته بورد پرواز آمبولانس هوایی را افزایش دهد، با تحقق این مهم مصدومین و بیماران نیازمند در مناطق عسلویه نیز می‌توانند از این توان عملیاتی اورژانس استفاده کنند و نیز در صورت نیاز می‌توان برحسب شرایط بیماران را به مراکز درمانی خارج از استان اعزام کرد.
انتهای پیام/ ز.ی 5000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بالگرد     اورژانس۱۱۵     دکتر.عبدالکریم.دادجو     مهران.عباسی     سیدرسول.هاشمی    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >