با حضور قائم‌مقام وزیر بهداشت؛
عملیات اجرایی بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان آغاز شد/ گزارش تصویری

19 شهريور 1396
در آیینی با حضور قائم‌مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملیات اجرایی بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان آغاز شد.

قائم‌مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ظهر یکشنبه در این آیین اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی تلاش‌های خوبی صورت گرفته و طرح‌های مهمی در دست اجرا است.
دکتر ایرج حریرچی اضافه کرد: شهرستان دشتستان به‌عنوان یکی از بزرگترین شهرستان‌های استان بوشهر شناخته می‌شود و استقرار زیرساخت‌ها و تجهیزات درمانی مناسب در این شهرستان یک ضرورت است.
وی به آتش‌سوزی سال گذشته در بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان اشاره کرد و ادامه داد: پس از وقوع این حادثه، احداث بیمارستان جدید در همین نقطه برای ارایه خدمات درمانی به مردم و بیماران یک ضرورت محسوب می‌شد.
قائم‌مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب و همکاری همه مسئولان شاهد احداث و تجهیز یک بیمارستان مدرن و شایسته مردم این شهرستان باشیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این آیین گفت: این پروژه بسیار ارزشمند بوده و جزو مطالبات اصلی مردم این شهر به شمار می‌رود.
دکتر سعید کشمیری با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان 17 شهریور افزود: بیمارستان 17 شهریور جزو قدیمی‌ترین بیمارستان‌های کشور بوده که با پیگیری‌های استاندار و رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی و نمایندگان استان این پروژه با 20 هزار مترمربع زیربنا شروع به ساخت خواهد شد.
وی تصریح کرد: این بیمارستان با 6 طبقه زیرزمین و 5 طبقه روبنا در 2 قسمت اصلی و الحاقی ساخته می‌شود.
احداث بیمارستان بااعتبار ۷۶۰ میلیارد ریال
فرماندار شهرستان دشتستان نیز در این آیین اظهار داشت: بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان دارای بیش از ۵۰ سال سابقه بود که متأسفانه براثر آتش‌سوزی از بین رفت.
دکتر ارسلان زارع اضافه کرد: دشتستان دارای شهرها و روستاهای متعدد و گسترده‌ای که اغلب مراجعات درمانی به مرکز شهرستان است و احداث چنین بیمارستانی برای شهر برازجان یک ضرورت است.
وی از احداث این بیمارستان در شش طبقه با مساحت ۲۰ هزار مترمربع خبر داد و بیان کرد: این بیمارستان بااعتبار ۷۶۰ میلیارد ریال طی ۳۶ ماه احداث می‌شود.
آیین آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان با حضور قائم‌مقام وزیر بهداشت، استاندار بوشهر، نماینده دشتستان در مجلس و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     قائم.مقام.وزیر     دکتر.حریرچی     دکتر.سعید.کشمیری     فرماندار     دکتر.ارسلان.زارع    
   

تاریخ بروز رسانی:   19 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >