سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عدالت در بخش سلامت استان بوشهر توسعه می‌یابد

20 شهريور 1396
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا عدالت در سلامت که رسالت ما است را در استان بوشهر توسعه دهیم.

دکتر سعید کشمیری در نشست هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: این دانشگاه جایگاه اجتماعی بالایی دارد و مردم انتظارت زیادی از این مجموعه دارند به‌طور مثال در بحث درمان که قوی‌ترین و فوری‌ترین و در بحث بهداشت که اصلی‌ترین خدمت ما محسوب می‌شود انتظارات بالا و به‌جایی از دانشگاه وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه باید مانند گذشته با شدت و جدیت کارها را به‌پیش ببریم افزود: چهارچوب کار کردن در مجموعه دانشگاه شامل قانون، اخلاق و اعتدال است و مرزها، خطوط قرمز، ادبیات و زبان مشترک ما این‌ها هستند که باید در انجام کارها این موارد را رعایت کرده و به سمت اهداف عالی دانشگاه و در قالب سیاست‌های وزارت بهداشت حرکت کنیم.
دکتر کشمیری تصریح کرد: در استان بوشهر زیرساخت‌های خوب و مناسبی در دوره مدیریت روسای گذشته دانشگاه فراهم‌شده و امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی مناسب به جایگاهی عالی و درخور هم استانی‌های عزیز دست پیدا کنیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از دکتر رئیسی به دلیل اقدامات ارزنده‌ای که در دوره مدیریت خود داشتند تشکر کرده و سعی ما بر این است از الگوهای زیادی که از ایشان یاد گرفتیم در مسیر کاری خود از آنان استفاده کنیم.
دکتر کشمیری گفت: از حضور دکتر رئیسی در جمع مدیران وزارتخانه به خود می‌بالیم و مطمئن هستیم در آنجا نیز شاهد درخشش ایشان خواهیم بود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا عدالت در سلامت که رسالت ما است را در استان بوشهر توسعه دهیم و تمام توان خود را در بحث شایسته‌سالاری در پست‌های دانشگاه به کارخواهیم بست.
وی بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی مجموعه بزرگ و وسیعی است که همه اجزا باید با رهبری و هدایت درست در مسیر پیشرفت گام بردارند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یادآور شد: حضور دکتر رئیسی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مغتنم است و امیدواریم از این نقطه مثبت و پتانسیل استفاده کرده و بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر به اهداف موردنظر خود دست پیدا کنیم.
انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هیات.رییسه     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   20 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >