سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
بهورزان نیروهای خط مقدم جبهه بهداشت و درمان در هر منطقه هستند

20 شهريور 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: بهورزان نیروهای خط مقدم جبهه بهداشت و درمان در هر منطقه هستند که زحمات زیادی را در راه ارایه خدمت صادقانه به مردم متحمل می‌شوند که همه ما این زحمات را ارج می‌نهیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، جاسم زارعی در مراسم تجلیل از بهورزان شهرستان عسلویه افزود: شغل بهورزی در ارتقای شاخص‌های بهداشتی دارای اهمیت فراوان است.
زارعی در این مراسم به ارایه گزارشی از عملکرد شبکه بهداشت و درمان عسلویه پرداخت و خواستار ادامه روند رو به رشد شبکه در ارایه خدمات به شهروندان شد.
در مراسمی با حضور فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، معاونین فرماندار، بخشداران، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران شهرستان عسلویه بهورزان شهرستان تجلیل شدند.
عبدالله نادری، فرماندار عسلویه نیز ضمن تبریک روز بهورز، اهمیت پیشگیری و اولویت بهداشت بر درمان را یادآور شد و تأکید داشت: بهورزان نقش بسیار تأثیرگذاری در این زمینه‌دارند که می‌بایست بیش‌ازپیش به مقوله پیشگیری اهمیت بدهند.
قرائت دکلمه توسط بهورزان و اجرای سرود توسط گروه تواشیح المجد از دیگر برنامه‌های بزرگداشت روز بهورز بود و در پایان نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی از زحمات بهورزان شهرستان قدردانی شد.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     مهندس.جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   20 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >