معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ارایه خدمات بهداشتی در نقاط محروم استان بوشهر گسترش‌یافته است

20 شهريور 1396
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ارایه خدمات بهداشتی در نقاط محروم استان بوشهر گسترش‌یافته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان در مراسم بزرگداشت مقام بهورز در شهرستان دشتستان اظهار داشت: تلاش بهورزان قابل‌تقدیر است و نظام بهداشت در کشور ما یک سیستم ارزشمند و قابل افتخار است و مهم‌ترین رکن این سیستم بهورز است.
وی افزود: در کشور ما از برقراری نظام شبکه بهداشت به شکل فعلی، با تلاش شما بهورزان شاخص‌های بهداشتی ازجمله مرگ‌ومیر کودکان، مادران، بیماری‌های واگیر، واکسیناسیون و... ارتقاء قابل‌ملاحظه‌ای یافته است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: در جریان اجرای طرح تحول نظام سلامت، سلامت در اولویت دولت قرار گرفت و زیرساخت‌های بسیار خوبی ازلحاظ فیزیکی و اینترنتی و فناوری‌های نوین فراهم‌شده است.
وی تأکید کرد: ما باید این را غنیمت بشماریم تا بتوانیم با به‌کارگیری این ابزار و منابع در ارتقای سلامت آحاد مردم در شهر و روستا مؤثر باشیم.
دکتر خواجه‌ئیان ضمن گرامیداشت روز بهورز، از همه بهورزانی که در دشوارترین شرایط جوی و جغرافیایی به محروم‌ترین مردم استان خدمت می‌کنند، آرزوی سلامتی کرد.
ارایه خدمات بهداشتی در مناطق صعب‌العبور
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز گفت: امروز فرصتی دست داده که از تلاش این عزیزان قدردانی کنیم. بهورزان شهرستان دشتستان در مناطق صعب‌العبور و با امکانات کم توانسته‌اند در نظام بهداشتی حماسه‌ای بیافرینند تا دغدغه و نگرانی ازلحاظ بهداشتی در شهر و روستا نداشته باشیم.
دکتر حسین دارابی افزود: وضعیت بیماری و بهداشت مرز نمی‌شناسد و کنترل و تلاش‌هایی که شما انجام می‌دهید باعث شده که در سایر مناطق نیز آرامش نسبی داشته باشیم.
وی اظهار داشت: با نگاهی به تاریخچه وضعیت بیماری‌ها، درمی‌یابیم که یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های ما بیماری‌های واگیر بوده است که امروز توانسته‌ایم به لطف تلاش‌های شما عزیزان، در این موارد نیز نگرانی نداشته باشیم.
وی تصریح کرد: محوریت فعالیت‌های بهداشت و درمان مشارکت‌های مردمی است و شما توانسته‌اید این مهم را در امر بهداشت به نحو مطلوبی به دست آورید.
مراسم بزرگداشت روز بهورز با حضور بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد.
در حاشیه این مراسم برنامه متنوع و مفرحی با همکاری بهورزان برگزار شد و از بهورزان نمونه و کاربران برتر و مربیان آموزشگاه بهورزی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
روز.بهورز     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   20 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >