مدیر دفتر منابع فیزیکی و طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
اجرای ۴۵ پروژه بهداشتی و درمانی در شهرستان دشتستان

21 شهريور 1396
مدیر دفتر منابع فیزیکی و طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بهره‌برداری، تکمیل و آغاز عملیات اجرایی ۴۵ پروژه در حوزه بهداشت، درمان و آموزش شهرستان دشتستان خبر داد.

مهندس محمدرضا حاجیونی اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های بهداشتی، درمانی و آموزشی در نقاط مختلف استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته است.
وی با اشاره به برخی از پروژه‌های شهرستان دشتستان بیان کرد: چهار پروژه کلینیک بهداشت دهان و دندان و پایگاه بهداشتی در شهرهای برازجان دهقاید و آبپخش افتتاح شد.
مهندس حاجیونی تصریح کرد: ۳ پروژه دیگر شامل کلینیک تخصصی و مرکز جامع سلامت خانه بهشت در آینده نزدیک در شهرستان دشتستان به بهره‌برداری کامل خواهد رسید.
وی بیان داشت: ۴۵ پروژه به متراژ ۱۱ هزار مترمربع و به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال تا پایان سال ۹۶ افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید و ۳۷ پروژه در حال حاضر در حال اجرا است و به‌زودی عملیات اجرایی مرکز مشاوره بیماری رفتاری آغاز خواهد شد.
مدیر دفتر منابع فیزیکی و طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در ۲۷ شهر و روستا احداث می‌شود و دانشگاه متعهد است تا پایان سال به بهره‌برداری برساند.
مهندس حاجیونی اظهار کرد: عملیات اجرایی بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان با حضور قائم‌مقام وزیر بهداشت، استاندار بوشهر، نماینده دشتستان در مجلس و مسئولان استانی و شهرستانی آغاز شد.
مدیر دفتر منابع فیزیکی و طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان در شش طبقه با مساحت ۲۰ هزار مترمربع و بااعتبار ۷۶۰ میلیارد ریال طی ۳۶ ماه احداث می‌شود.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مدیر.فنی     مهندس.محمدرضا.حاجیونی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   21 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >