اعلام اسامی داروها و مکمل‌های غیربهداشتی شرکت کیمیاگران راز طبیعت

22 شهريور 1396
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کرد: بر اساس اعلام سازمان غذا و دارو، فرآورده‌های تولیدی شرکت کیمیاگران راز طبیعت شامل قرص گیاهی دیابت، قرص فشارخون، قرص گیاهی لاغری غیرقابل‌مصرف می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، شهروندان محترم قبل از خرید هرگونه فرآورده‌های طبیعی، مکمل، سنتی و گیاهی با تماس با کارشناسان معاونت غذا و دارو، نسبت به دارا بودن مجوز بهداشتی و ماهیت مجوز داده‌شده اطمینان حاصل نمایند.
در ضمن اسامی محصولات دارای مجوز در سایت رسمی سازمان غذا دارو به آدرسhttp://www.fda.gov.ir در بخش فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل قابل‌مشاهده می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، خریدوفروش فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل نیازمند اخذ مجوزهای قانونی از طریق اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو می‌باشد.
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کلیه مصرف‌کنندگان گرامی درخواست می‌کند از خرید و مصرف محصول مذکور خودداری نموده و در صورت مشاهده مراتب را به معاونت‌های غذا و دارو در سراسر کشور اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ا.ش 2070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مکمل‌های.غیربهداشتی     کیمیاگران.راز.طبیعت     معاونت.غذادارو        

تاریخ بروز رسانی:   22 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >